
pre 30 sekundi 18: 37
Milan i Jović u maju opet za stolom: Klub može samo da aktivira produžetak saradnje
Srpski napadač i roso-neri imaju opciju produžetka saradnje zaključene još 2023. godine.
Srpski fudbaler Zoran Tošić potpisao je za ruski SKA-Rostov, saopštio je danas ruski klub.
Tošić se tako vraća u Rusiju gde će igrati na amaterskom nivou. U pitanju je medijska liga, a vlasnik ovog kluba je Vasilije Vukulenko koji je Tošiću uručio dres na predstavljanju.
Bivši reprezentativac Srbije i fudbaler Partizana tako se vratio u Rusiju gde je sa velikim uspehom, od 2010. do 2017. igrao za moskovski CSKA sa kojim je tri puta bio prvak države i dva puta osvajač Kupa.
U prebogatoj karijeri, Tošić je osim Partizana i CSKA bio i član Mladosti iz Lukićeva, Banata iz Zrenjanina, Mančester Junajteda, Kelna, kazahstanskog Tobola, Taižu Juande iz Kine i grčke Lamije.
Za reprezentaciju Srbije popularni "bambi" je od 2007. do 2016. godine odigrao 76 mečeva i postigao 11 golova.
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Puma je tek 2021. ponovo ušla u segment ozbiljnog trčanja i pokušava da nadoknadi zaostatak.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
28.03.2025 14: 00
Nekadašnji kapiten Srbije večeras će ući u istoriju kluba iz Istanbula jer će odigrati 100. utakmicu za Fener u duelu sa Bodrumom.
28.03.2025 12: 43
Lion je pobeđivao protiv Strazbura u poslednja tri okršaja, a od februara 2000. godine na ovom stadionu su „lavovi“ izgubili samo dva puta.
28.03.2025 12: 05
FSRZS će biti i prvi region pod kapom FSS koji će imati novo telo sastavljeno od bivših asova koje ovaj region podario srpskom, ali i evropskom i svetskom fudbalu.
28.03.2025 10: 10
U slučaju da UEFA kazni fudbalere Reala, šampion Evrope bio bi izuzetno oslabljen bar u jednoj utakmici četvrtfinala, protiv Arsenala.
pre 1 minut 18: 37
Srpski napadač i roso-neri imaju opciju produžetka saradnje zaključene još 2023. godine.
pre 1 sat 17: 02
Trener Partizana zna koliko je težak i zahtevan rival tim iz Kragujevca.
pre 2 sata 15: 50
Navijači Valjadolida još jednom su samo godiu dana gledali svoj klub u najjačem rangu španskog fudbala, budući da je nakon novog poraza, ovoga puta od Betisa, ovaj tim definitivno izgubio sve šanse da i naredne sezone nastupa u La Ligi.
pre 4 sata 14: 35
Finale Kupa Kralja je na pomolu, a dan pred novo izdanje "El Klasika" sudije su održale tradicionalnu pres konferenciju koja je imala dosta neočekivan obrt.
Ostavite komentar