pre 19 minuta 22: 04
(FOTO) Poraz u derbiju mu je došao glave: Klub povukao (ne)očekivani potez
Titula jeste izgubljena, ali im predstoji borba za evropska takmičenja.
Tanjug/AP Photo, File
Godine mu ne mogu ništa! Kristijano Ronaldo u Saudijskoj Arabiji igra kao mladić. On je na 94 meča za Al Nasr postigao 85 golova, a sada je postavio još jedan istorijski rekord – niko na svetu do sada nije uspeo da ostvari toliko pobeda u klupskom fudbalu!
Al Nasr je juče savladao Al Raed rezultatom 2:1, a najzaslužniji za trijumf bio je portugalski as Kristijano Ronaldo, koji je zabeležio gol i asistenciju.
Prema navodima španske Marke, Ronaldo je postao prvi fudbaler u istoriji koji je stigao do neverovatnih 700 pobeda na zvaničnim klupskim utakmicama!
Ovo nije jedini rekord za Ronalda. Već je premašio magičnu granicu od 900 postignutih golova u karijeri, što nije pošlo za rukom nikome pre njega.
Nema nameru Ronaldo da stane što znači da će "pasti" još neki rekord.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
10.10.2023 13: 55
Fudbaler Al Nasra, Portugalac Kristijano Ronaldo, želi da produži ugovor sa klubom iz Saudijske Arabije do juna 2027. godine, prenose lokalni mediji.
29.03.2025 15: 30
Tedić je u Čukaričkom taj učinak ostvario u dva mandata. Prvi je započeo utakmicom prve runde Kupa Srbije, 20. septembra 2017. godine tadašnji šef struke Nenad Lalatović poslao ga je u igru u Jagodini protiv istoimenog rivala u 65. minutu, kad je zamenio Ognjena Mudrinskog.
29.03.2025 15: 07
Od prvog minuta inače je igrao u dresu domaćih i srpski reprezentativac Saša Lukić, koji je zamenjen u 63. minutu.
28.03.2025 15: 40
Malaga je 2003. godine igrala u četvrtfinalu Lige Evrope, a deset godina kasnije i u četvrtfinalu Lige šampiona, izgubivši od Borusije Dortmund. Trenutno se nalazi na 15. mestu Druge lige Španije sa 42 boda i ima sedam više od zone ispadanja.
pre 20 minuta 22: 04
Titula jeste izgubljena, ali im predstoji borba za evropska takmičenja.
pre 44 minuta 21: 40
Njihov meč na San Siru gledao je i menadžer poljskog napadača Pini Zahavi.
pre 51 minut 21: 33
"Partizanove bebe" će se i te kako isplatiti klubu.
pre 1 sat 21: 19
Gosti iz Lučana slavili posle preokreta nad TSC-a sa 2:1.
Ostavite komentar