
pre 2 sata 23: 15
Operativni direktor NBA demantovao medije: Imamo informacije o tržištima poput Grčke, Srbije i Turske
Naime, čini se da NBA nije potpuno zaboravio Istočnu Evropu u okviru svoje potencijalne ekspanzije.
Srbija je dobila rivale u kvalifikacijama za SP koje se igra u SAD, Meksiku i Kanadi. Utisak je da su "orlovi" mogli mnogo bolje da prođu na žrebu. U konkurenciji sa Englsekom, Albanijom, Letonijom i Andorom, jasno je da uloga favorita pripada vicešampionu Evrope.
MN Press
Milovan Đorić, nekadašnji selektor naše reprezentacije i istaknuti fudbalski radnik, nije zadovoljan kako je Srbija prošla na žrebu u Cirihu.
"Nije nam dobar žreb! Ko god da kaže drugačije, taj se baš i ne razume. U grupi smo sa pet reprezentacija, što znači da moramo da odigramo osam utakmica. Teško je sve to, naročito ako se zna da igramo i baraž u martu sa Austrijom. Moramo da budemo prvi u grupi. Treće, nije dobro ni što ponovo igramo sa Albanijom. Svi znamo šta se desilo pre deset godina, a još se o tome priča i piše. U Beogradu je bilo kako je bilo, prekid, a tamo smo pobedili jedna se izvukli "živi". Objektivno Engleska je favorit", istakao je Milovan Đorić, nekadašnji selektor našeg državnog tima.
Dobro videli smo u Nemačkoj da možemo da igramo sa Englezima. Nisu nas nadigrali, šta mislite možemo li u dvomeču da pobedimo bar jednom?
"Rekao sam već da mi se ne sviđa žreb. Mi možemo da pričamo kako smo igrali dobro sa Englezima, ali oni su favoriti. Veliki je to zalogaj jedno Svetsko prvenstvo. Nije to EP. I ovaj format nije dobar. Sve je urađeno zbog novca, baš kao i Liga šampiona", zaključio je Đorić.
19.11.2024 12: 52
U šest utakmica koristio je čak 32 igrač, dok ih je na spisku pozvanih bilo preko 40.
15.11.2024 22: 45
Gol za izjednačenje postigao je Aleksa Terzić u 88. minutu utakmice
14.11.2024 14: 42
Posle obraćanja selektora Stojkovića i kapitena Mitrovića, reprezentacija Srbije održaće trening u 18.00 časova na stadionu Ciriha
06.02.2025 15: 35
Sve selekcije smeštene su u devet grupa od A do I, a Srbija kao i reprezentacija Albanije direktno su se kao domaćini plasirali na završni turnir najboljih mladih timova do 21 godine.
YouTube
pre 2h
YouTube
pre 3h
YouTube
pre 1d
pre 2 sata 23: 07
Imala je Majorka razloga da slavi večeras, ali će na kraju morati da se zadovolji nerešenim rezultatom. Pobeda im je bila u rukama, ali je u sudijskoj nadoknadi Osasuna uspela da izjednači, čime je postavljen konačni rezultat 1:1 (0:0) u poslednjem meču 23. kola La Lige.
pre 2 sata 22: 43
Večerašnji žreb u Londonu doneo je parove osmine finala borbe za trofej, a poznato je da će fudbaleri Mančester junajteda igrati protiv Fulama.
pre 2 sata 22: 42
Fudbaleri Intera savladali su Fiorentinu na domaćem terenu rezultatom 2:1 (1:1) u 24. kolu italijanske Serije A.
pre 3 sata 22: 00
Nov format takmičenja doneo je dodatnu rundu plej-ofa, tojest šesnaestinu finala, a sa njim i veliki duel Mančester sitija i Real Madrida.
Ostavite komentar