pre 1 sat 23: 10
"Vukovi" ujeli i Liverpul, veliki slom šampiona na "Molinou"
Vulverhempton pobedio Liverpul 2:1 (0:0) u 29. kolu Premijer lige.
Porto je pobedio Sporting u derbiju 20. kola Primeire i nastavio je trku sa Benfikom, ali od istog cilja ne odustaje ni Braga koja je golom srpskog reprezentativca Uroša Račića pobedila Martimo 2:1 i za liderom zaostaje sedam bodova.
Maritimo je poveo preko Riaskosa u 38. minutu, ali su gosti izjednačili samo dva minuta kasnije preko Banza. Onda je Val igrao rukom, a odgovornost je u drugom minutu nadoknade preuzeo Uroš Račić i sigurno realizovao penal. Bio je to prvenac Račića u dresu Brage u Primeiri.
Srpski reprezentativac je pružio još jednu odličnu partiju u dresu Brage, bio je impresivan u veznom redu i samo potvrdio veoma dobru formu. Mogla je Braga i do ubedljivije pobede da je Banza iskoristio jednu od dve dobre prilike u nastavku.
Očekuju se dalji sastanci na kojima će biti predstavljene detaljnije informacije o merama bezbednosti tokom turnira.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
pre 1 sat 23: 10
Vulverhempton pobedio Liverpul 2:1 (0:0) u 29. kolu Premijer lige.
pre 1 sat 23: 02
Na kraju, stali su Katalonci na korak od čuda i slavili sa velikih, ali nedovoljnih 3:0 (2:0) u revanš meču polufinala prestižnog takmičenja.
pre 1 sat 22: 57
Argentinac je bio ključna figura meča.
pre 1 sat 22: 54
Konačni epilog biće poznat nakon duela u "gradu mode".
Ostavite komentar