
pre 2 sata 23: 00
Dejna Vajt potvrdio ono čemu se svi nadaju: Sprema se superborba između Mahačeva i Topurije
Jedno rivalstvo koje se već dugo krčka jeste između Ilije Topurije i Islama Mahačeva - dva najbolja takmičara u celoj organizaciji.
U jeku novih lomova u Partizanu, u Humsku 1 stiže Radnički iz Niša (4. decembar, 16.30, TV Arena 1 Premijum), da sa crno-belima odigra odloženi meč Mozzart Bet Superlige Srbije. U zao čas, samo par dana posle ostavke trenera Sava Miloševića, kog će privremeno odmenjivati njegov pomoćnik Marko Jovanovića.
Međutim, trener rivalskog tima, Nikola Drinčić, ne želi da se bavi dešavanjima u klubu za koji navija i čiji je dres nosio. Kao ni da računa na tuže turbulencije kao olakšavajuću okolnost za sastav sa "Čaira", iako to realno jeste.
"Najiskrenije, ne pratim puno dešavanja u Partizanu, jer se trudim da se fokusiram na moju ekipu. Ja sam trener Radničkog, radim u ovom klubu, imam veliku želju da sutra pobedimo. Imamo mi neke svoej ambicije, želje, planove vezane za bodovni saldo, poziciju na tabeli sa koje bismo da dočekamo zimsku pauzu. Sve zavisi od preostale čeiti utakmice, koje su izuzetno teške, a čak dva puta igramo protiv Partizana. Nas pozitivan rezultat sutra može sasvim da približi mestima koja vode u Evropu, ako igračima treba veća motivacija od toga, onda...", rekao je Drinčić pre puta za Beograd, na megdan sa crno-belima.
Bivši defanzivni vezista sutra neće moći da računa na kažnjenog Jovana Nišića, povređene Petkovića i Tanka...
"Svaki izostanak nama je problem, jer nam roster nije baš veliki. Tu je i faktor umora, ne toliko od prethodne utakmice protiv TSC-a, koliko od putovanja. Stigli smo u Niš u jutarnjim časovima, odradili trening oporavka, danas još jedan pripremni i ponovo putujemo. Ali, to nije nikakav alibi, bićemo spremni i motivisani, to ne treba dovoditi u pitanje. Čeka nas jak protivnik, na svom terenu. Ja ne mislim da će im trenutna situacija nešto puno odmoći. Novi trener ne može za jedan trening nešto kapitalno da promeni, mi ih očekujemo u jakom sastavu, silno motivisane", kaže popularni Drina.
VIP ulaznice za prestižni teniski turnir Vimbldona postale su investicijski hit.
Tri puta MVP NBA lige, centar Denver Nuggetsa je odlučio da ovog leta ne potpisuje ponuđeni produžetak ugovora, potvrdili su Denver Post i ESPN.
Vest da Crystal Palace možda neće zaigrati u Evro ligi naredne sezone, prvi put u svojoj 120-godišnjoj istoriji, otvorila je niz pitanja o održivosti modela vlasništva nad više klubova, poznatijeg kao Multi-Club Ownership (MCO).
Vlasnici najskupljih karata na Vimboldonu već preprodaju svoja mesta za period 2026-2030. po ceni od 200.000 funti
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
21.12.2024 18: 09
Fudbaleri Partizana ostvarili su trijumf u njihovoj poslednjoj utakmici 2024. godine, pošto su savladali Radnički na stadionu "Čair". Pobeda je došla dosta teškim putem, jer su posle rane prednosti ostali sa igračem manje.
21.12.2024 17: 57
Aleksandar Šćekić, golom a Aleksandar Jovanović odbranjenim penalom uspeli su Partizanu da donesu minimalnu pobedu na gostovanju Radničkom iz Niša u 20. kolu Superlige Srbije.
21.12.2024 09: 14
I domači i gostujuči sastav kubure s rezultatima u poslednje vreme.
04.12.2024 18: 26
Fudbaleri Partizana porazili su Radnički iz Niša rezultatom 3:1 (2:1) u vanrednom kolu Superlige Srbije
pre 2 sata 22: 35
Brazilski fudbaler Žair Kunja novi je igrač Notingem Foresta, saopštio je danas engleski klub.
pre 3 sata 22: 09
Dres tragično preminulog Portugalca je povučen iz upotrebe na "Enfildu"...
pre 3 sata 22: 02
Srpski golman je iz Čukaričkog otišao u MLS ligu, a onda je potpisao ugovor sa Čelsijem. Iako se pokazao u dobrom svetlu put ga je vodio dalje na pozajmicu u Strazbur. Sada se vraća ponovo u Premijer ligu, ali ne među "plavce".
pre 4 sata 20: 45
Rubenov otac Mark van Bomel je takođe bio igrač, ali i trener PSV Ajndhovena.
Ostavite komentar