pre 7 minuta 17: 28
Fener ostaje bez jednog od ključnih aduta: Tarik Biberović se seli u NBA!
Fenerbahče će naredne sezone ostati bez jednog od najvažnijih igrača u rotaciji.
Profimedia
Fudbaler Mančester sitija Rodri osvojio je Zlatnu loptu sa 41 glasom više od drugoplasiranog igrača Reala Vinisijusa Žuniora, objavio je večeras francuski sportski list Ekip.
Rodri je ove godine sa Sitijem osvojio Premijer ligu, a sa Španijom je postao prvak Evrope.
Fudbaler Mančester sitija je dobio ukupno 1.170 glasova, a Vinisijus 1.129.
Nijedan predstavnik Reala nije prisustvovao ceremoniji, pošto su saznali da Vinisijus neće osvojiti nagradu.
Milionski ugovori najboljih biciklista stvaraju utisak da je reč o plaćenom sportu, ali većina profesionalaca zarađuje znatno manje.
Svetsko prvenstvo u fudbalu stiglo je u zemlju koja se za ovaj sport ne interesuje previše
Francuski brend Lacoste lansirao je uoči Vimbldona novu reklamu sa srpskim teniserom Novakom Đokovićem u kojoj se ponovo poigrao sa nezvaničnom titulom GOAT.
O poslovnoj strani fudbala, tržištu koje se menja pod uticajem novih investitora i tehnologije te poziciji Hrvatske u svemu tome, za Bloomberg Adriju govori fudbalski menadžer Marko Naletilić.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
29.10.2024 08: 54
Nadao se prvotimac Real Madrida Vinisijus Žunior da će osvojtii "Zlatnu loptu" za najboljeg fudbalera sveta, čak je dugo slovio kao najveći favorit za dobijanje tog priznanja, ali je ono otišlo u ruke fudbalera Mančester sitija Rodrija.
01.10.2024 08: 03
Najbolji fudbaler sveta u ovom trenutku je Vinisijus Žunior i bilo i iznenađenje ukoliko Brazilac ne dobije "Zlatnu loptu", smatra nekdašanji prvotimac Real Madrida, Roberto Karlos.
25.09.2024 12: 57
Brazilac uverava da njegov zemljak iz Reala zaslužuje prstižnu nagradu 28. oktobra u Parizu.
24.09.2024 08: 03
Iako će ovo priznanje zvanično biti uručeno na gala svečanosti 28. oktobra u Parizu, španski sportski list "Marka" tvrdi da je odluka već pala na brzonogog prvotimca šampiona Evrope.
YouTube
pre 11h
YouTube
pre 12h
YouTube
pre 12h
pre 16 minuta 17: 20
Melentijević je sa superligašem iz Novog Pazara potpisao ugovor na dve sezone.
pre 3 sata 14: 20
Novi menadžer Notingem Foresta postao drugi najpolaćeniji trener Premijer lige.
pre 3 sata 13: 55
Vest o finišu transfera napadača Gectepea potvrdio sportski direktor Radosav Petrović.
pre 3 sata 13: 45
Transfer je rekordan, napadač plaćen 500.000 evra.
Ostavite komentar