pre 8 sati 23: 16
NBA utakmica u hali "Aleksandar Nikolić": Monako nakon produžetka pobedio Makabi
Košarkaši Monaka su savladali Makabi Tel Aviv 112:107 (22:26, 24:23, 25:27, 25:20, 16:11) nakon produžetka u devetom kolu Evrolige.
Fudbalska reprezentacija Srbije napredovala je za dve pozicije i trenutno se nalazi na 33. mestu na rang listi Međunarodne fudbalske federacije (FIFA), koja je objavljena danas.
Fudbalska reprezentacija Srbije je sakupila 1.511,16 bodova. Prvo mesto i dalje drži aktuelni svetski šampion, fudbalska reprezentacija Argentine, koja je sakupila 1.883,5 bodova.Francuska je druga (1.859,85), dok je treća selekcija Španije (1844,33). Potom slede Engleska, Brazil, Belgija, Portugalija, Holandija, Italija i Kolumbija.
Od selekcija koje su sa Srbijom trenutno u grupi Ligi nacija, Švajcarska je posle poraza od Srbije u Leskovcu pala na 17. mesto, dok je Danska sa 20. pozicije skliznula na 21.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
22.03.2025 14: 28
Poručio je Samardžić i da mora još uvek nije dobio poruku od trenera Atalante.
22.03.2025 13: 30
Revanš utakmica između Srbije i Austrije igra se sutra na najvećem srpskom stadionu "Rajko Mitić" sa početkom u 18.00 časova
21.03.2025 10: 10
Reprezentacija Srbije u nedelju 23. marta na najvećem srpskom stadionu "Rajko Mitić" dočekuje selekciju Austrije od 18.00 časova
20.03.2025 23: 08
Revanš utakmica između Srbije i Austrije igra se za tri dana u Beogradu na stadionu "Rajko Mitić" za početkom u 18.00 časova
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 10h
YouTube
pre 10h
pre 9 sati 23: 01
U narednom kolu Kristal Palas gostuje Strazburu.
pre 9 sati 22: 58
Iako je sva pažnja domaćeg fudbala bila usmerena ka terminu od 18.45, i kasnije utakmice 4. kola UEFA Lige Evrope su donele mnoštvo uzbuđenja...
pre 10 sati 22: 08
Nakon utakmice Zvezdan Terzić je govorio za medije o krizi koja je zahvatila Crvenu zvezdu, dok je i pohvalio Vladana Milojevića.
pre 10 sati 22: 00
U Amsterdamu već gledaju ka prošlosti i mogućem povratku Erika ten Haga, čoveka koji je poslednji uspeo da Ajaksa vrati na evropski tron. Od njegovog odlaska 2022. godine, klub je promenio pet trenera – i nijedan nije uspeo da pronađe dobitnu formulu.
Ostavite komentar