pre 19 minuta 21: 40
Teška povreda Miroslava Bogosavca tokom meča Ahmata i Rostova, doživeo potres mozga
Tokom današnje utakmice Premijer lige Rusije gde je Bogosavčev Ahmat igrao protiv Rostova srpski defanzivac je zadobio ozbiljnu povredu.
TV Arena sport/ Screenshot
Sergej Milinković Savić (broj 22), Novak Đoković (broj 24), Aleksandar Mitrović (broj devet) u dresovima Al Hilala, slika je koja je postalna viralna i obišla je ceo svet. Teniska legenda je danas bio specijalan gost Al Hilala na meču sa Al Fejhom (3:0), a slika sa reprezentativcima Srbije bila je samo jedna za uspomenu i dugo sećanje.
Novak igra na egzibicionom turniru "Six kings cup", pa je iskoristio je priliku da na stadionu u Rijadu bodri zemljake Aleksandra Mitrovića i Sergeja Milinković-Savića. Dobio je na dar dres sa brojem 24 koji asocira na broj osvojenih Grend slemova, posetio klupske prostorije, razgovarao sa čelnicima...
Uživao je Novak u novoj pobedi šampiona Saudijske Arabije, ali nije video i golove srpskih asova. U pobedi od 3:0 golove za Al Hilal su postigli Markos Leonardo (5), Al Davsari (65) i Al Katani (81).
Vrednost NBA klubova snažno je porasla u poslednjih desetak godina, a prosečna vrednost franšize danas prelazi pet milijardi dolara.
Fabrizio Romano nije samo sportski novinar. On je danas jedan od najuticajnijih digitalnih novinara na svetu i verovatno najpoznatiji insider u fudbalskom biznisu.
Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.
Formula 1 u 2026. ulazi kao proizvod koji istovremeno želi biti moderniji i kontrolisaniji: moderniji, jer nova pravila guraju sport prema elektrifikaciji, održivim gorivima i tehnologiji koju proizvođači mogu prodati kao relevantnu za drumsku industriju.
Jedan od najtrofejnijih sportista u istoriji srpskog sporta, Filip Filipović, gotovo dve decenije bio je simbol dominacije Srbije u bazenu. Danas, međutim, o vaterpolu govori iz drugačije perspektive.
17.04.2025 20: 14
Odličnu partiju Mitrović je krunisao golom u 88. minutu za konačnih 3:0, posle asistencije Rubena Nevesa. Sergej Milinković-Savić je igrao za Al Hilal do 86. minuta, a u prvom poluvremenu je dobio i žuti karton.
17.03.2025 15: 40
Četvrtfinalni mečevi Azijske Lige šampiona su na programu 25, 26. i 27. aprila.
23.11.2024 20: 10
Al Hilal vodio 2:0 da bi Al Kalej slavio 3:2 i naneo šampionu prvi poraz u sezoni.
26.10.2024 22: 24
Srpski fudbaleri Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić bili su strelci za Al Hilal u pobedi 2:0 kod kuće nad Al Tavunom u meču osmog kola najjače lige Saudijske Arabije.
YouTube
pre 1h
YouTube
pre 2h
pre 20 minuta 21: 40
Tokom današnje utakmice Premijer lige Rusije gde je Bogosavčev Ahmat igrao protiv Rostova srpski defanzivac je zadobio ozbiljnu povredu.
pre 1 sat 20: 58
Borusija iz Dortmunda je priredila spektakularan preokret u 27. kolu Bundeslige i pred svojim navijačima savladala HSV sa 3:2, iako je na poluvremenu gubila sa 0:2.
pre 1 sat 20: 41
Posle utakmice između Partizana i Mladosti iz Lučana koja je završena nerešenim rezultatom 1:1 u 28. kolu Superlige Srbije, trener Partizana, Srđan Blagojević, sumirao je utiske za TV Arenu Sport:
pre 1 sat 20: 28
Novo loše izdanje "parnog valjka" zbog kojeg je pao na treće mesto...
Ostavite komentar