pre 11 minuta 18: 18
Malerozni Emerson Rojal: Avion ga čekao za Istanbul, a on se povredio
Brazilskom beku propao transfer u Galatasaraj zbog povrede i osam nedelja pauze.
Hari Kejn je izuzetno zadovoljan novim trenerom reprezentacije Engleske. Na današnjoj konferenciji za medije, njihova fudbalska federacija (FA) je predstavila Tomasa Tuhela kao novog selektora Ostrvljana. Njegov mandat počinje 1. januara 2025. godine, kada će ponovo imati priliku da sarađuje sa napadačem.
Kapiten Engleske je čekao zvaničnu potvrdu kako bi prokomentarisao novog vođu Ostrvljana. Na svom tviter nalogu odgovorio je na objavu o Tuhelovom zaposlenju sa: "Radujem se što ćemo ponovo sarađivati".
Nemački strateg je, prošle sezone, komandovao najboljim strelcem u istoriji Engleske u Bajernu. Nisu dugo sarađivali, ali je Kejn, pod njegovim vođstvom, imao najproduktivniju sezonu karijere sa 44 postignuta gola.
Pre nego što je ozvaničena vest o dolasku Tuhela na kormilo "Gordi Albiona", 31-godišnji špic imao je samo reči hvale za prošlogodišnjeg trenera:
"Znam ga dobro od prošle godine. Fantastičan trener, fenomenalna osoba", izjavio je Kejn.
Tomas Tuhel je i dalje na Bajernovom platnom spisku, iako više nije trener bavarskog tima. Pošto je Engleska osigurala njegove usluge, moraće da otkupe ugovor svog novog selektora, pa će iz ovog poslovanja minhenski tim profitirati.
13.07.2024 21: 29
Kapiten engleske fudbalske reprezentacije veruje da "Gordi albion" može bolje i više nego u finalu poslednjeg prvenstva Evrope.
10.07.2024 16: 08
Kapiten fudbalske selekcije Engleske samouveren pred polufinale EURO sa "lalama".
15.06.2024 21: 34
Kapiten reprezentacije Engleske zna odakle njegovom timu dolazi najveća opasnost u uvodnom kolu C grupe EURO 2024.
13.06.2024 13: 20
"Imali smo polufinale, finale i četvrtfinale pa se nadam da ćemo ovaj put da osvojimo trofej", istakao je napadač Bajern Minhena.
pre 11 minuta 18: 18
Brazilskom beku propao transfer u Galatasaraj zbog povrede i osam nedelja pauze.
pre 39 minuta 17: 50
Roma je za šest miliona evra kupila defanzivca Ajaksa.
pre 2 sata 16: 22
Napadač PSŽ-a konačno oficijalizovao pozajmicu u Torino, Vlahović odlučuje o zimskom transferu.
pre 2 sata 15: 37
Novi tehnički sponzor Fudbalskog saveza Srbije biće kompanija Kapeli sport iz Sjedinjenih Američkih Država saopšteno je nakon današnje sednice Izvšnog odbora Fudbalskog saveza Srbije.
Ostavite komentar