pre 10 minuta 20: 06
(UŽIVO) Arsenal - Atletiko Madrid: Ko će dosanjati san i proći u finale Lige šampiona?
Arsenal i Atletiko Madrid igraju revanš meč polufinala UEFA Lige šampiona.
MN Press
Fudbalski savez Srbije (FSS) završio je postupak pred oficirom za integritet u predmetu pokušaja nameštanja utakmice 37. kola Prve lige Mladost GAT - RFK Novi Sad (0:2) i uskoro slede drakonske kazne, saznaje Tanjug.
Izveštaj sa preporukama upućen je Disciplinskoj komisiji FSS na dalje odlučivanje, u skladu sa utvrđenim procedurama postupanja i objektovno je očekivati drakonske kazne.
Prema informacijama Tanjuga, rukovodstvo Fudbalskog saveza Saveza insistira na doslednom sprovođenju propisa i zaštiti integriteta takmičenja.
Ovaj slučaj ima poseban značaj za FSS i srpsku fudbal, jer je u pitanju prvi u kom se javio uzbunjivač, igrač koji je prijavio pokušaj nameštanja utakmice.
Kada je Nikola Jokić u junu 2023. podigao treći MVP trofej, američki komentatori masovno su počeli pisati o "europeizaciji NBA-a".
Italija je dobila ono što joj u ovom trenutku najviše treba - priču koja makar na trenutak liči na izlaz.
Afera u Hrvatskom skijaškom savezu otvorila je nelagodno pitanje koje je mnogo veće od jednog saveza, jednog sporta i jedne istrage.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
16.04.2026 18: 09
Prvu utakmicu omladinska selekcija Srbije igra protiv Italije 29. juna.
14.04.2026 13: 58
Ovakav pristup, zasnovan na otvorenosti i kontinuiranom radu sa igračima iz domaćeg prvenstva, sve jasnije definiše strategiju razvoja reprezentacije Srbije, uz očekivanje da će sistematičnost i dugoročan rad doneti konkretne rezultate u narednom periodu.
13.04.2026 16: 20
Prvo mesto na tabeli grupe A1 drži Danska sa četiri boda, koliko je sakupila i drugoplasirana Švedska. Italija je treća sa jednim bodom, koliko ima i Srbija.
12.04.2026 12: 25
Dolazak Cvetkovića iz Čukaričkog u Anderleht, već sada se može posmatrati kao pametan potez belgijskog kluba. Njegov razvojni put podseća na karijeru Aleksandra Mitrovića, koji je takođe iz domaćeg prvenstva stigao u Anderleht, a potom napravio zapaženu međunarodnu karijeru.
pre 10 minuta 20: 06
Arsenal i Atletiko Madrid igraju revanš meč polufinala UEFA Lige šampiona.
pre 24 minuta 19: 52
Sve granice su pomerene.
pre 41 minut 19: 35
Novi sportski direktor Borusije Dortmund, Ole Bok, već je krenuo u akciju.
pre 56 minuta 19: 20
Potpuna promena imidža.
Ostavite komentar