pre 24 minuta 22: 13
Mačevalački klub Crvena zvezda osvojio Kup šampiona
Mačevalački klub Crvena zvezda osvojio je evropski Kupa šampiona, pošto je večeras u finalu u nemačkom Hajdenhamu savladao italijanski tim Entoni sport rezultatom 45:29.
Guliver/Anca Tepei
Norveški fudbaler Antonio Nusa prešao je iz Klub Briža u Lajpcig, saopštio je danas nemački klub. Kako je saopštio Lajpcig, Nusa (19) je sa čelnicima kluba potpisao ugovor do juna 2029. godine.
Nusa je ponikao u norveškom Stabeku, a prethodne tri sezone igrao je za Briž. Ukupno je za belgijski klub odigrao 86 utakmica i postigao sedam golova.
Mediji u Belgiji i Nemačkoj su objavili da je cena transfera 21 milion evra. Prošle godine Nusa je debitovao za reprezentaciju Norveške i odigrao je sedam mečeva za državni tim.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
Nova, 80. po redu NBA sezona počinje u utorak, a otvorit će je aktualni prvaci Oklahoma City Thunder ogledom s Houston Rocketsima.
30.09.2025 20: 37
U timu Briža u startnih jedanaest bio je Aleksandar Stanković, dok je Lazar Samardžić na drugoj strani ostao na klupi Atalante.
30.09.2025 20: 25
Kilijan Mpabe je došao do petog gola u LŠ na dve ovosezonese utakmice.
24.09.2025 22: 28
Neverovatan meč su u petom kolu belgijske lige odigrali Briž i Vesterlo - 5:5 (1:2).
18.09.2025 20: 40
Fudbaleri Klub Briža su upisali pobedu u prvom kolu UEFA Lige šampiona. Belgijski tim je slavio protiv Monaka 4:1 (3:0).
YouTube
pre 2h
YouTube
pre 3h
YouTube
pre 4h
pre 1 sat 21: 28
Milano je poveo u derbiju protiv Rome, a vodeći gol jepostigao srpski reprezentativac Strahinja Pavlović
pre 2 sata 20: 28
Fudbaleri Barselone savladali su Elče na domaćem terenu u okviru 11. kola španske La Lige rezultatom 3:1 (2:1).
pre 2 sata 20: 18
Moskovljani sad zaostaju za Krasnodarom čak deset bodova.
pre 2 sata 20: 00
Parma će u narednom 11. kolu dočekati Milano, dok Bolonja ide na teško gostovanje kod Napoliju.
Ostavite komentar