Mozzart bet Prva liga Srbije: Srbijanac produžio prolećni post Dubočice

02.04.2024 20:25
Stadion Dubočice TV Arena sport
Stadion Dubočice

Dubočica je ubeležila novi poraz na gostovanju Slobodi u Užicu i nastavila pad ka plej-autu posle 28. kola Mozzart bet Prva Lige Srbije.

Agoniji Dubočice nema kraja ovog proleća, osmi meč i četvrti poraz, pa je ekipa iz Leskovca od kandidata za ulazak u Superligu došla na rub ispadanja u plej-aut dva kola pre kraja prvog dela šampionata u PLS.

Sloboda je golom Milana Srbijanva u 75. minutu došla do treće vezane pobede i napravila još jedan iskorak ka spasu, dok ni Miodrag Anđelković nije sa klupe uspeo da prodrma goste iz Leskovca.

I Metalac je upisao vrednu pobedu, treću u poslednja četiri kola, te je i njemu opstanak sve bliže. U Gornjem Milanovcu pao je „otpisani“ novobeogradski Radnički – 2:0.

Oba gola postignuta su u drugom poluvremenu, a dvostruki strelac bio je Savo Arambašić. Prvi sa peterca na dodavanje Abela Ahela u 69. minutu, dok je tačku na meč stavio u 83. minutu na asistenciju Uande Adonija.