Sautempton ispao iz FA kupa: Eliminisan od četvrtoligaša Grimzbija

01.03.2023 23:35
Sautempton ispao iz FA kupa: Eliminisan od četvrtoligaša Grimzbija Tanjug/AP Photo/David Cliff

Pre samo tri dana fudbaleri Mančester junajteda su savladali Njukasl u finalu Liga kupa (2:0), a već danas su morali da izađu na teren u petom kolu FA kupa gde im je rival bio Vest Hem.

"Čekičari" iz Londona su vodili do 77. minuta bili bolji rival protiv izmenjenog sastava "crvenih đavola", ali je onda Najef Agerd postigao autgol nakon kornera Bruna Fernandesa i sve je krenulo po zlu za gostujući tim.

Ekipa iz istočnog dela glavnog grada Engeleske je potpuno pala, dozvolla rivalu da ih pritisne na svoju polovinu i u nadoknadi vemena je primila dva gola.

Sautempton se obrukao u ovoj rundi takmičenja budući da je na svm terenu poražen od četvroligaša Grimzbija (2:1), a Barnli je na jedvite jade uspeo da eliminiše Flitvud golom u 90. minutu.