pre 6 minuta 20: 29
Mega pala u Podgorici: SC Derbi pobegao iz zone ispadanja
Beogradski klub i dalje ostaje u trci za plasman u doigravanje za plej-of.
Profimedia
Fudbaleri Crvene zvezde se nalaze na korak od plasmana u UEFA Ligu šampiona. Poslednja prepreka na tom putu je Pafos, a na večerašnjem programu je revanš meč plej-ofa kvalifikacija koju crveno-beli igraju u Limasolu.
Ulog je veliki, a zadatak izuzetno zahtevan. Klub iz Ljutice Bogdana počinje utakmicu sa golom zaostatka koji mora da nadoknadi. Poslednje utiske pred start meča trener Vladan Milojević otkrio je za TV Arena sport:
"Znamo u kakvoj se situaciji nalazimo, ne sjajnoj. Imamo 90 minuta ispred nas da se borimo, damo sve od sebe, da se držimo plana koji smo smilsili i da budemo bolji nego što smo bili u Beogradu".
Obe ekipe napravile su samo jednu promenu u startnoj postavi u odnosu na prethodni meč. Što se tiče Zvezde, u pitanju je povratak Radeta Krunića koji nije bio u timu na prvoj utakmici zbog žutih kartona:
"Očekivali smo ovakav sastav Pafosa. Što se tiče nas moramo da budemo obazrivi, ne srljati po svaku cenu. Pafos je ekipa koja voli da igra na tranziciju, treba da imamo dobar napadački potencijal a takođe i da uspemo da sprečimo njihove brze napade", rekao je Milojević.
Zvezda poseduje igrače sa velikim iskustvom, što vrlo lako može biti odlučujući faktor na ovakvom meču:
"Naši su igrači igrali dosta ovakvih utakmica. Svesni su, znaju šta treba da rade. Igraju za sebe, svoj klub, svoju porodicu. Na kraju ćemo videti - neka bude božija volja", istakao je trener Zvezde
Nisu laki vremenski uslovi na večerašnjoj utakmici, ali crveno-beli tome neće davati poseban značaj:
"To bi sada bio samo jedan veliki alibi. Ja to ne želim, znamo šta smo uradili do sada. Treba odigrati najbolje moguće, a ne da obraćamo pažnju na takve stvari", podvukao je Milojević.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
Saradnja Crocsa sa franšizom Minions rezultirala je modelom Minions Classic Clog, koji je zahvaljujući autentičnom dizajnu i hajpu - vrlo brzo rasprodat, tako da se sada jedino može naći na sekundarnom tržištu preprodaje.
23.03.2026 19: 52
Sve što je lepo, ima kraj.
31.08.2025 12: 26
Kiparski Pafos savladao je srpskog šampiona u plej-ofu kvalifikacija, a zatim dobio statistički najlakše protivnike u ligaškom delu takmičenja.
26.08.2025 23: 55
Trener Crvene zvezde u 16. dvomeču doživeo prvi neuspeh.
26.08.2025 23: 28
Trener Pafosa je bio bez euforije posle meča iako je njegov tim izborio plasman u UEFA Ligu šampiona.
YouTube
pre 21h
YouTube
pre 21h
pre 1 sat 19: 11
Napadač iz Gane može da odgovori zadacima na više pozicija.
pre 1 sat 18: 54
Marko Neđić tako je postao najmlađi šef stručnog štaba u istoriji Radničkog, a u Niš je stigao zajedno sa saradnicima – Petrom Petrovićem, Slobodanom Čikarom i Veljkom Stanićem.
pre 2 sata 18: 24
Ostaje veran klubu u kojem je ponikao.
pre 2 sata 18: 00
Revanš utakmica između Atletiko Madrida i Barselone igra se u utorak od 21.00. Madriđani imaju prednost od dva gola.
Ostavite komentar