Na veliko iznenađenje svih nekada najbolja igračica na svetu pojavila se juče u Madridu gde bi trebalo da odigra i egzibicioni meč protiv Martine Hingis.
Vojvodina u prethodne dve sezone nije uspeo da se okiti ovim trofejom koji je ukupno osvajala osam puta. Zato je imperativ pobede kod izabranika Vladana Matića veliki.
Kejd Kaningem je meč završio sa 24 poena i 11 asistencija, isti broj ubacio je Hardavej, dok je odličan bio Šruder sa 18 poena. Četvrti meč na programu je u nedelju od 19.00.
Srpski as je upisao tripl-dabl još krajem treće četvrtine, ali slaba je to uteha. Na kraju je srpski as imao učinak od 23 poena, 13 asistencija i isto toliko skokova. Iz 14 pokušaja pogodio je devet šuteva iz igre (2/3 za tri poena).
Taj rezultatski i emotivni rolerkoster, ali i kvalitet viđenog fudbala, zapravo ovo drugo do te mere su ostavili bez daha Arnea Slota, da je trener tima sa "Enfilda" u trenutku skrajnuo činjenicu da Mohamed Salah i družina nisu ispunili cilj.
"Bila je ovo najbolja utakmica fudbala u kojoj sam ikada učestvovao. Bio je ovo neverovatan performans, pogotovo kada uporedite sa prethodnom nedeljom. Kreirali smo prilike i kada smo gubili. Ostali smo bez sreće nakon prethodne nedelje", rekao je Slot posle eliminacije iz elitnog takmičenja.
Holandski stručnjak na klupi višestrukog prvaka Evrope nije mogao da još jednom ne pohvali oba sastava, s akcentom na činjenicu da je ukupni slavljenik briljirao u prvom duelu, a njegovi izabranici u drugom.
"Osećalo se kao da smo zaslužili više od toga da budemo u zaostatku. Igrali smo savršenu utakmicu, osim postizanja gola. Bilo je slično sa Parizom prošle nedelje, kada su oni igrali savršenu utakmicu. A onda u produžetku su oni možda bili malo bolji", podvukao je Slot, kome sledi okretanje domaćim takmičenjima, dok njegov kolega Luis Enrike mora da misli i o dvomeču sa Aston Vilom ili Brižom.
Liverpul je prvi sa 18 bodova, a Đirona je 30. sa tri boda. U sledećem kolu Liverpul će 21. januara dočekati Lil, a Đirona će dan kasnije igrati u Italiji protiv Milana
Na veliko iznenađenje svih nekada najbolja igračica na svetu pojavila se juče u Madridu gde bi trebalo da odigra i egzibicioni meč protiv Martine Hingis.
Vojvodina u prethodne dve sezone nije uspeo da se okiti ovim trofejom koji je ukupno osvajala osam puta. Zato je imperativ pobede kod izabranika Vladana Matića veliki.
Kejd Kaningem je meč završio sa 24 poena i 11 asistencija, isti broj ubacio je Hardavej, dok je odličan bio Šruder sa 18 poena. Četvrti meč na programu je u nedelju od 19.00.
Fudbaler Mančester sitija turbulentnu sezonu završavaju sa tužnim vestima odlaska Kevina de Brujnea. Belgijancu ističe ugovor na leto, te će posle 10 godina napustiti "Etihad".
Izuzetno efikasna partija Fenerbahčea dovela ih je do meč lopte u plej-ofu Evrolige. Savladali su Pariz sa ubedljivih 89:72 čime su stigli na korak do fajnal-for završnice koja se ove sezone igra u Abu Dabiju.
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
Trener fudbalera Liverpula, Arne Slot ne krije oduševljene nakon što je najbolji prvotimac ovog kuba Mohamed Salah produžio ugovor sa "redsima" do 2027. godine.
Aleksander-Arnold ima ugovor sa Liverpulom do 30. juna ove godine. Pojedini britanski mediji su nedavno objavili da će fudbaler Liverpula pregovara sa Realom.
Trener Dalas Meveriksa Džejson Kid je postao jedan od suvlasnika Evertona zajedno sa firmom iz Teksasa "Fridkin Group". Ovu informaciju je danas potvrdio klub iz Premijer lige.
Ostavite komentar