Liga Šampiona Pari Sen Žermen Bajern Kristof Galtije | Arena Sport
srb
najnovije
UEFA Liga šampiona

Trener Pari sen Žermena: Razumem bes navijača i mi smo zabrinuti

komentari (0)

Autor: Sreten Ristić

13.02.2023 18:01
Trener Pari sen Žermena: Razumem bes navijača i mi smo zabrinuti Tanjug/(AP Photo/Thibault Camus)

Zabrinuti su u Pari Sen Žermenu uoči prvog meča osmine finala Lige šampiona sa Bajernom, prenosi AP.

Parižani će u utorak od 21 sat na "Parku prinčeva" dočekati šampiona Bundeslige, u momentu kada se nalaze u seriji loših rezultata.

Navijači su nezadovoljni, pošto je PSŽ posle pauze zbog Svetskog prvenstva u Kataru odigrao 11 mečeva u svim takmičenjima, a zabeležio je šest pobeda, remi i četiri poraza.

 

 

"Zabrinuti smo zbog utakmice sa Bajernom, ali moramo da budemo bistre glave. Naravno da igrači imaju svoj ponos, imam ga i ja. Razumem bes navijača", rekao je Kristof Galtije uoči meča sa Bajernom.

Vest koja ohrabruje navijače PSŽ-a pred meč sa Bajernom je da će u timu ipak biti Kilijana Mbapea, kao i Lionela Mesija koji su pauzirali prethodnih dana zbog povrede.

"Moramo manje da pričamo, a više da radimo i da na pravi način analiziramo stvari", istakao je trener Pari Sen Žermena.

 

 

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Zašto investitori kupuju mreže fudbalskih klubova i šta to znači za sam sport

Multi-club ownership (MCO) poslednjih godina postao je jedan od najvažnijih poslovnih modela u fudbalu. Ideja je relativno jednostavna: isti investitor, fond ili poslovna grupa kontroliše više klubova istovremeno, često u različitim ligama i državama. Umesto jednog kluba kao izolovane investicije, vlasnici grade mrežu klubova koji funkcionišu kao povezan sistem.