
pre 2 sata 23: 57
Real prihvatio poziv Pari Sen Žermena: Žilava Borusija Dortmund kolateralna šteta
Madriđani savladali "milionere" u sadržajnom četvrtfinalu Svetskog klupskog prvenstva.
Mančester Siti pretrpeo je poraz na gostovanju Juventusu u šestom kolu Lige šampiona. To naglašava veliku krizu četvorostrukog uzastopnog prvaka Engleske, jer na poslednjih 10 mečeva imaju samo jedan trijumf, što je nesvakidašnji događaj za premijerligaškog giganta.
Najveće zasluge za uspeh Sitija ovih godina ide menadžeru Pepu Gvardioli, koji je za samo šest godina provedenih u Premeijer ligi postao legenda tog takmičenja. Španski stručnjak izjavio je da je ponosan na igrače uprkos porazu u Ligi šamoiona, prenose britanski mediji:
"Budućnost pripada ovom Juventusu. Odigrali smo dobar meč. Ponosan sam na svoje igrače. Dali su sve od sebe, teško je igrati u Evropi. Najbolji smo, volim svoj tim i način na koji igramo. Rezultati ne mogu da me uvere u suprotno", rekao je Gvardiola.
Tanjug/AP Photo/Luca Bruno
Nije se najbolje snašao Siti u novom formatu Lige šampiona. Posle šest utakmica imaju samo osam bodova, te se nalaze na 22. mestu tabele. To je pozicija koja ih vodi u nokaut fazu, ali će morati da se bore do poslednjeg sudijskog zvižduka grupne faze, što nije bio slučaj prethodnih sezona. U sedmom kolu takmičenja, 22. januara naredne godine, gostovaće Pari Sen Žermenu, dok će sedam dana kasnije igrati poslednje kolo takmičenja na domaćem terenu, gde će dočekati Klub Briž.
Dyn Media je, kako je Bloomberg News izvestio u oktobru, u saradnji s UniCredit bankom istraživala interesovanje TV emitera i finansijskih investitora.
Kada je Oklahoma City Thunder postao NBA prvak 2025. godine, analitičari su slavili sistem koji omogućava malim tržištima da dosegnu vrh. Međutim, dok je sportska meritokratija trijumfovala, publika nije bila impresionirana.
New Balance, brend dugo poznat po patikama za trčanje, ulazi na košarkašku scenu, a njihov izbor je 18-godišnji Cooper Flagg, krilni igrač visok 206 cm sa Duke univerziteta.
Tokom dvadesetčetvorogodišnje karijere koja se završila 2022. godine, zaradio je 130,6 miliona dolara od nagrada.
Samo godinu pre početka Svetskog prvenstva u fudbalu 2026. godine, navijači širom sveta nalaze se u čudnoj situaciji: mogu da kupe VIP pristup finalu u Nju Džerziju za više od 70.000 dolara, ali ne mogu da rezervišu osnovnu kartu za utakmicu grupne faze u Dalasu.
23.01.2025 11: 08
Trener engleskog kluba svestan veličine i prirode krize "građana".
13.12.2024 09: 14
Nekadašnji as Junajteda ne vidi kraj mukama šampiona Engleske koji je u poslednjih 40 dana izgubio sedam mečeva i primio 21 gol.
26.11.2024 23: 50
Menadžer Mančester sitija teško objašnjava kako je njegov tim od 3:0 dopustio Fejenordu da dođe do 3:3.
25.11.2024 15: 05
Menadžer Sitija ističe da će i Fejenord biti neugodan rival u UEFA Ligi šampiona.
pre 2 sata 23: 57
Madriđani savladali "milionere" u sadržajnom četvrtfinalu Svetskog klupskog prvenstva.
pre 2 sata 23: 20
Golgeter i kapiten Pari Sen Žermena prokomentarisali pobedu za polufinale Svetskog klupskog prvenstva.
pre 3 sata 23: 00
Tomas Miler odigrao je poslednju utakmicu u dresu Bajern Minhena.
pre 3 sata 22: 40
Notingem Forest započeo je letnji prelazni rok dovođenjem prvog pojačanja za narednu sezonu.
Ostavite komentar