pre 12 minuta 17: 02
Portugal otišao u četvrtfinale Svetskog prvenstva za rukometaše: Španija, praktično, izvisila u istoj borbi
U duelu dve selekcije sa Pirineja, "crvena furija" ostala u senci komšijskog sastava.
Dan posle sjajne igre i ogromne pobede nad Štutgartom, u petom kolu Lige šampiona, za prve ovosezonske bodove u najjačem klupskom fudbalskom takmičenju na Starom kontinentu, Crvena zvezda pustila je u prodaju karte za duel sa PSV-om sledeće godine.
Utakmica pretposlednje etape osnovne faze reformisane LŠ zakazana je tek za 21. januar (21.00, TV Arena 1 Premijum), ali je pomenuto slavlje protiv "švaba" toliko podiglo apetite u Ljutice Bogdana 1 i interesovanje navijača crveno-belih da su ulaznice već predmet trgovine.
Do mesta na tribinama, tokom važnog duela sa predstavnikom Holandije, moguće je doći putem interneta, kao i na zapadnoj tribini stadiona "Rajko Mitić", u Servisu za članstvo od 10 do 18 časova, navedeno je se sajtu Zvezde.
Ulaz na severnu i južnu tribinu košta po 3.500 dinara, za Istok treba platiti 6.000, a za stolicu na Zapadu 7.000 dinara. Pre toga, dvostruki strelac protiv pomenutog bundesligaša, Nemanja Radonjić, i ostali puleni Vladana Milojevića idu na noge Milanu (11. decembar), a posle ih čeka još duel sa jang Bojsom u Švajcarskoj (29. januar).
21.01.2025 22: 57
Fudbaleri Crvene zvezde pretrpeli su poraz na domaćem terenu od PSV-a rezultatom 3:2 (3:0) u sedmom kolu UEFA Lige šampiona.
21.01.2025 22: 43
Fudbaleri Crvene zvezde trenutno igraju meč sedmog kola UEFA Lige šampiona protiv PSV na stadionu "Rajko Mitić", i gube rezultatom 3:2. Malo ko je očekivao da ćemo videti triler u drugom delu, ali crveni karton Rajana Flaminga stvorio je mogućnost za još jednu magičnu beogradsku noć.
21.01.2025 21: 54
Fudbaleri Crvene zvezde trenutno igraju meč sedmog kola UEFA Lige šampiona protiv PSV na stadionu "Rajko Mitić", i gube rezultatom 3:0.
21.01.2025 21: 37
Fudbaleri Crvene zvezde trenutno igraju meč sedmog kola UEFA Lige šampiona protiv PSV na stadionu "Rajko Mitić", i gube rezultatom 1:0.
pre 15 minuta 17: 00
U poslednjem kontrolnom meču na zimskim pripremama u Antaliji, fudbaleri Partizana su remizirali sa Jagelonijom rezultatom 1:1 (1:0) nakon 90 minuta igre.
pre 22 minuta 16: 53
Fudbaleri Partizana remizirali su sa Jagjelonijom na pripremnoj utakmici u Beleku rezultatom 1:1 (1:0).
pre 54 minuta 16: 21
Napadač Nižnjeg Novgoroda odlazi na privremeni rad u Tursku.
pre 1 sat 15: 45
Miloš Degenek je sa Crvenom zvezdom bio najbolji u Superligi pet puta, a ima i tri osvojena Kupa Srbije. Za reprezentaciju Australije je odigrao 45 utakmica i dao je jedan gol
Ostavite komentar