pre 36 sekundi 14: 31
(UŽIVO) Radnik - Partizan (1:2): Gol, vode crno-beli Demba Sek za veliku radost navijača
Fudbaleri Partizana od 14.00 časova (Arena 1 premium) nastavljaju potragu za prvim trijumfom u 2026. godini.
Guliver/AP Photo/Uwe Lein
Fudbaleri Bajerna gostuju u meču šestog kola Lige šampiona, ali tog 10. decembra (21.00) neće morati da napuštaju Nemačku, jer će ih Šahtjor dočekati na stadionu Šalka. Obzirom na to da, zbog rata Ukrajine i Rusije, još nije u poziciji da domaće mečeve igra u Donjecku.
To, ipak, ne znači da će Bavarci imati maksimalnu podršku u svojoj domovini. Ne zbog toga što je navijačima najvećeg i najtrofejnijeg nemačkog kluba daleko da dođu iz Minhena, već zato što su pristalice pozvale na bojkot.
"Ne dajte da vas varaju i bojkotujte utakmicu u gostima protiv Šahtjora. Za poštene cene, a protiv poskupljenja za top mečeve", glasi javno upućeni apel, s očiglednim razlogom ljutnje u vidu cene karata za ovu utakmicu.
Jer, mesto na tribini s tzv. najorganizovanijom grupacijom ovog puta košta 52 evra, što je daleko veći iznos od onog kada gledaju utakmice na "Alijanc areni". Recimo, za poslednje prisustvovanje bundesligaškom duelu njihovih ljubimaca trebalo je izdvojiti 19 evra.
"Kvaka" je u tome što se za utakmice Šahtjora na Šalkeovom stadionu koristi dinamični sistem cena. Pa tako, što je manje karata u prodaji, to je njihova vrednost sve veća. U ovom slučaju to predstavlja udar na džepove navijača Bajerna sa najeftinijim ulaznicama.
Tokom kratkog perioda Zimskih olimpijskih igara, vodeći brendovi ubrzano nastoje da ubede rekreativne skijaše kako im je, baš kao i njihovim idolima, potrebna najsavremenija oprema da bi uspeli na stazama.
U petak počinju Zimske olimpijske igre (ZOI) Milano‑Kortina 2026, na kojima će Srbija, kao zemlja koja nije velesila u zimskim sportovima ali joj je bitno da učestvuje, imati tri predstavnika.
Cene karata za Super Bowl, koji se igra 8. februara, važe za druge najviše u istoriji i u proseku iznose oko 8.230 dolara po ulaznici.
Odlazak Enza Maresce iz Chelseaja izgleda kao još jedna epizoda kluba ne uspeva da stabilizuje klupu. Međutim, ovaj slučaj je ilustracija dublje promene – trener više nije centralna figura moći, već deo šire organizacione slagalice.
Za nagradni fond na ovogodišnjem Australijan openu izdvojena je najveća suma u istroiji ovog turnira, čak 77,6 miliona američkih dolara, što je 16 odsto više u odnosu na 2025. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u polufinale ovog turnira, uvećavši zaradu od nagrada za nešto više od 870.000 dolara bruto.
09.12.2025 23: 01
"Pljuštali" su golovi na prvom danu 6. kola UEFA Lige šampiona...
27.11.2025 23: 30
Uprkos porazu, Nemac smatra da su Parižani bili nezgodniji...
26.11.2025 22: 54
Londonski klub je godinama bio redovna mušterija Bavarcima, ali ekipa Mikela Artete je večeras slavila 3:1 (1:1) u petom kolu UEFA Lige šampiona.
25.11.2025 22: 22
Engleski golgeter ističe da nije imao kontakte ni sa jednim klubom, a Bavarci veruju da će pre sa njim produžiti ugovor nego li da će sa njim rastati.
YouTube
pre 8min
YouTube
pre 15h
YouTube
pre 15h
pre 1 minut 14: 31
Fudbaleri Partizana od 14.00 časova (Arena 1 premium) nastavljaju potragu za prvim trijumfom u 2026. godini.
pre 32 minuta 14: 00
Draškić je gotovo kompletan omladinski staž proveo u Crvenoj zvezdi, kojoj se priključio još u pionirskim danima. Već je osetio seniorski fudbal, upisavši debi u prijateljskoj utakmici, dok na reprezentativnom planu iza sebe ima šest nastupa za omladinsku selekciju Srbije, gde uživa puno poverenje selektora Gordana Petrića.
pre 3 sata 11: 12
"Tobdžije" pred sobom imaju nezgodne "crne mačke", koje će probati da im prepreče put i nanesu nesreću u očajničkom pohodu ka tituli prvaka Engleske.
pre 4 sata 09: 35
Prolećni deo sezone Mozzart Bet Superlige Srbije je u toku, a na današnjem programu je otvaranje 22. kola.
Ostavite komentar