(KRAJ) UEFA Liga šampiona: Real, Inter, Sosijedad i Bajern završili posao

08.11.2023 22:57
(KRAJ) UEFA Liga šampiona: Real, Inter, Sosijedad i Bajern završili posao Twitter/FCBayern

Mančester siti i Lajpcig su prva dva tima koji su u četvrtom kolu UEFA lige šampiona obezbedili prtolazak u osminu finala, a večeras mogu da im se pridruže Real Madrid, Bajern, ali i Sosijedad, koji čeka pobedu Intera da bi presekao vrpcu. Dva susreta u grupama A, B, C i D su odigrana, večeras pratimo još šest uz direktne prenose na kanalima TV Arena sport i multiprnosu od 21. čas na TV Arena sport 1.

Bavarci su u grupi A ostvarili sve tri pobede, ako ponovo uzmu meru Galatasaraju završiće kompletan posao, dva kola pre kraja. U istoj poziciji je i Real Madrid. "Dupla" pobeda nad Bragom na "Santijago Bernabeu" doneće im prolaz u nokaut fazu iz Grupe C.

U grupi B situacija je takva da se neće do poslednjeg kola znati ko ide dalje, dom u Grupi D Sosijedad i Inter imaju priliku da pobedama ostanu u ovom takmičenju i na proleće.

UEFA Liga šampiona, 4. kolo

Grupa A

Bajern - Galatasaraj 2:1 (0:0)
/Kejn 80, 86 - Bakambu 90+3/

Kopenhagen - Mančester junajted 4:3 (2:2)
/Elijanusi 45, Diogo 45+7 pen, Lerager 83, Barđi 87 - Hojlund 3, 28, Bruno Fernandeš 69 pen/

Kraj u Kopenhagenu, pobeda domaćina 4:3

Kraj u Kopenhagenu, pobeda domaćina 4:3.

08.11.2023. 23:04

90+2. minut: Megvajer pogađa prečku

Hari Megvajer sa 16 metara pogađa prečku, ostaje prednost Kopenhagena 4:3.

08.11.2023. 23:00

87. minut: Preokret na Parkenu, vodi Kopenhagen 4:3

Preokret na Parkenu, vodi Kopenhagen 4:3, strelac je 17-godišnji Bardađi.

Kraj u Salcburgu, pobeda Intera 0:1.

83. minut: Na Parkenu 3:3, Lerager strelac

Drama na Parkenu, Kopenhagen je preko Leragera izjendačio protiv Junjateda na 3:3.

08.11.2023. 22:52

Kraj u Madridu, pobeda Reala 3:0

Kraj u Madridu, pobeda Reala 3:0.

90+3. minut: Bakambu pogađa za Galatu

Bakambu smanjuje prednost Bajerna.

08.11.2023. 22:45

86. minut: Hari Kejn za 2:0 Bajerna

Hari Kejn opet pogađa za Bajern protiv Galatasaraja za 2:0 i prolazak u osminu finala.

08.11.2023. 22:43

85. minut: Penal za Inter, Lautaro Martinez za 0:1

Bidstrupa je lopta pogodila u ruku, sudija je dosudio penal za Inter, a Lautaro Martinez je bio precizan za 0:1.

08.11.2023. 22:40

69. minut: Penal za Junajted, Bruno Fernandeš pogađa za 2:3

Dobio je Junajted penal u Kopenhagenu zbog igranaj rukom, Bruno Fernandeš je pogodio sa 11 metara.

08.11.2023. 22:38

80. minut: Vodi Bajern, strelac Hari Kejn

Poveo je Bajern protiv Galate, strelac je Hari Kejn. Sudija je signalizirao ofsajd, ali Englez nije bio u ofsajdu kada je glavom sproveo loptu u mrežu.

08.11.2023. 22:37

79. minut: Petar Ratkov dobio šansu u Slacburgu

Petar Ratkov dobio šansu u Slacburgu, zamenio je Roka Šimića u 79. minutu. Inter napada, ali Austrijanci se odlično brane.

08.11.2023. 22:22

64. minut: Drugo gol Arsenala, strelac Saka

Duplirao je prednost Arsenal protiv Sevilje, Martineli je izbacio Bukaja Saku u prazan prostor, ofsajda nije bilo jer je zakasnio da izađe Nemanja Gudelj i Marko Dmitrović je bio nemoćan.

08.11.2023. 22:18

61. minut: Real opet pogađa, Rodrigo je strelac

Real rešava pitanje pobednika protiv Brage, ali i plasman u nokaut fazu. Kontru je započeo i završio Rodrigo, a asistenciju za lob upisao je Vinisijus Žunior.

08.11.2023. 22:17

Počelo je drugo poluvreme u Kopenhagenu

Počelo je drugo poluvreme u Kopenhagenu.

08.11.2023. 22:15

58. minut: Vodi Real 2:0

Real je uvećao prednost protiv Brage na 2:0. Ofanziva je urodila plodom, Vaskez je vratio loptu do Vinisijusa Žuniora, koji je driblingom sebi obezbedio prostor i lako da matira golmana gostiju.

08.11.2023. 22:13

52. minut: Kejn pogađa stativu

Bajern napada, nema gola. Hari Kejn je uklizao i pogodio samo stativu.

08.11.2023. 22:09

50. minut: Žuti karton za Strahinju Pavlovića

Uklizao je Strahinja Pavlović i napravio faul za žuti karton.

08.11.2023. 22:02

Počela su druga poluvremena, sem u Kopenhagenu

08.11.2023. 22:00

Kraj poluvremena u Kopenhagenu

Kraj poluvremena u Kopenhagenu.

08.11.2023. 21:54

45+7. minut: penal za Kopenhagen i izjednačenje

Penal za Kopenhagen u semdom minutu nadokande. Lopta je u ruku pogodila Varana, pa Megvajera. Diogo Gonsalveš je prevario Onanu za 2:2 na Parkenu. A, ostalo je još pet minuta nadoknade.

08.11.2023. 21:50

Poluvremena na svim mečevima, sem u Kopenhagenu gde će se igrati 13 minuta u nadoknadi.

08.11.2023. 21:46

45. minut: Pogodak Kopenhagena

Kopenhagen je smanjio na 1:2, strelac je Elijanusi. Smajili su prednost Junajteda na 1:2, imaju i igrača više.

08.11.2023. 21:42

42. minut: Crveni karton za Markusa Rašforda

Markus Rašford je dobio crveni karton nakon sarta nad Eliasom Jelertom. Prvobitno nije dosuđen ni prekršaj ali je sudija Donatas Rumsas nakon gledanja snimka pokazao direktan crveni karton Englezu.

08.11.2023. 21:40

39. minut: Problem za Bajern, povreda Džamala Musijale

Džamal Musijala se povredio i Tomas Miler je na terenu umesto njega od 40. minuta.

08.11.2023. 21:31

29. minut: Matiran Dmitrović, vodi Arsenal

Arsenal je dominirao u prvih pola sata i golman Marko Dmitrović je bio matiran u tri poteza. Saka je primio loptu u prostor, odmah poslao u sredinu odakle je Trosar lako poentirao.

08.11.2023. 21:29

28. minut: Hojlund drugim golom uvećava prednost Junajteda

Rasmus Hojlund rešeta mrežu bivšeg kluba. Bruno Fernandeš je izveo brzu kontru, Garnačo je šutirao iskosa, lopta se odbila do Hojlunda kome ponovo nije bilo teško da uveća prednost protiv Kopenhagena na 2:0.

08.11.2023. 21:27

27. minut: Vodi Real Madrid

Otvoren meč, sa mnogo prilika na obe strane, promašeni penal Brage i vožstvo Reala. Rodrigo je prošao po levoj strani, poslao povratnu loptu do Brahima Dijaza koji je zaparao mrežu. Ovog puta nije bilo ofsajda kao u 12. minutu.

08.11.2023. 21:13

13. minut: vodi PSV protiv Lansa

Luk De Jong ne staje, posle centaršuta Bakajoka u svom stilu, udarcem glavom matirao je golmana Lansa.

08.11.2023. 21:12

12. minut: Poništen gol Reala

Braim Dijaz je zatresao mrežu Brage, ali gol je poništen zbog faula Vinisijusa Žuniora.

08.11.2023. 21:07

6. minut: Lunjin brani penal igraču Brage

Braga je imala penal u 4. minutu jer jer Lukas Vaskez napravio prekršaj. Đalo je izveo penal, a golman Lunjin mu je odbranio. Ukrajinac je pola sata pre početka meča zamenio Kepu koji se povredio na zagrevanju.

08.11.2023. 21:06

3. minut: Vodi Junajted u Kopenhagenu

Poveo je Mančester junajted u Kopenhagenu i to golom Rasmusa Hojlunda. Mektomini je uradio najveći deo posla, bivši igrač Kopenhagena je samo podmetnuo nogu.

08.11.2023. 21:00