
pre 19 minuta 23: 00
Botafogo i PSŽ u osmini finala FIFA SP: Atletiko ide na odmor sa pobedom
Osvajač Lige šampiona i brazilski klub prošli u nokaut fazu FIF SP za klubove.
Omladinci Partizana pobedili su Univerzitateu iz Krajove 1:0 (1:0) u prvoj rundi staze šampiona UEFA Lige šampiona za mlade.
Apsolutni heroj crno-belih je Dušan Jovanović, koji je u 15. minutu pronašao put do mreže i tako doneo prednost svom timu.
Dvadeset minuta nakon toga Jovanović je zamenjen, a na teren je istrčao Dimitrije Janković.
Partizan se sjajno branio, a treneru Krajove nije pomoglo ni pet izmena koje je napravio u drugom poluvremenu, te će morati da pronađe neku formulu kako da u revanšu, koji je na programu 25. oktobra u Beogradu, nadoknadi gol zaostatka
Partizan će ukoliko prođe rumunski tim, u narednoj fazi igrati sa boljim iz dvomeča Turan - Šerif, a u prvom meču ovih timova slavio je moldavski, i to minimalnim rezultatom.
Portugalska Primeira liga planira da prvi put u istoriji objedini prodaju televizijskih prava do 2028. godine.
Porodica Buss pristala je da proda većinski udeo Marku Walteru, navode obavešteni izvori.
Spot za FinTech startap Kalshi, u potpunosti izrađen uz pomoć veštačke inteligencije, postao je viralni fenomen.
Nekada vezan isključivo uz mega događaje, sport danas oblikuje strategije nacionalnih turističkih zajednica, ulazi u urbanističke planove i postaje nosilac brendiranja destinacija.
Lionel Messi bi mogao biti na terenu, ali to možda neće biti dovoljno da publika ispuni tribine. FIFA eksperiment s proširenim Klupskim svetskim prvenstvom već sada se suočava s ozbiljnim pitanjem: ko zapravo želi da gleda turnir koji izgleda kao marketinška vežba.
11.03.2025 09: 54
Trener crno-belih Srđan Blagojević veruje da će njegov tim nastaviti uspešan niz, ipak pozvao je igrače i na oprez, jer je Kup specifično takmičenje.
10.03.2025 16: 26
Utakmica između Čukaričkog i Partizana igra se u nedelju 16. marta sa početkom u 18.05. Pre toga "brđani" će odigrati i utakmicu Kupa Srbije sa Radničkim iz Niša. Ipak, ova utakmica biće odigrana na stadiona Voždovca.
02.03.2025 16: 02
Partizan je nastavio uspešnu seriju, a crno-beli su ubedljivo savladali Tekstilac iz Odžaka sa 4:1 i učvrstili se na druom mestu Superlige Srbije
25.02.2025 16: 00
U poslednjih pet duela Partizana i Mladosti, crno-beli su zabeležili četiri pobeda, dok je jedan meč završen remijem 1:1.
YouTube
pre 3d
YouTube
pre 5d
pre 19 minuta 23: 00
Osvajač Lige šampiona i brazilski klub prošli u nokaut fazu FIF SP za klubove.
pre 50 minuta 22: 29
Dosadašnji fudbaler Udinezea i slovenački reprezentativac Jaka Bijol potpisao je ugovor sa Lidsom do 2030. godine, saopštio je danas engleski klub.
pre 1 sat 22: 09
Prema navodima iz Portugalije, golman Brage stiže na Marakanu.
pre 1 sat 22: 00
Omladinci "lala" 26. juna igraće za trofej protiv Španije.
Ostavite komentar