
pre 2 minuta 17: 15
Hendel ozvaničen u Crvenoj zvezdi: Portugalci iznenađeni!
Ništa nije značila ogromna otkupna klauzula...
Predrag Rajković stavljen je na spisak kandidata za mečeve fudbalske selekcije Srbije, na startu trke za Svetsko prvenstvo 2026. godine, ali nećemo ga gledati ni na terenu ni na klupi "orlova" ovog meseca.
U pitanju je viša sila, odnosno sveža povreda prepona, a o razlozima brisanja imena iskusnog čuvara mreže iz konkurencije za duel sa timom Albanije, 7. juna protiv u Tirani, te susret sa Andorom, 10. juna protiv u Leskovcu, saopštio je njegov klub Al Itihad.
"Rajković je povredu zadobio u meču polufinala Kupa kralja protiv Al Šababa, a medicinsko osoblje odlučilo je da u prvom trenutku zauzme konzervativan stav i isprati kako će se ponašati, uz odlaganje operacije po završetku sezone. Ovo je omogućilo da nam pomogne u nekoliko važnih utakmica. Vremenski rok za oporavak i program rehabilitacije biće ustanovljeni u saradnji hirurga i klupskog medicinskog tima", stoji u objavi pristigloj iz Saudijske Arabije.
Prelazni rok leta 2025 ostaće zapamćen kao najskuplji u istoriji. Ukupna potrošnja klubova na globalnom nivou premašila je 8,8 milijardi evra, čime je srušen raniji rekord, a Engleska Premier liga sama je prešla granicu od 2,6 milijardi evra.
Bundesliga je postala prva velika evropska fudbalska liga, koja je deo prava za prenose uživo dodelila kreatorima sadržaja
EuroBasket 2025 koji se igra u Letoniji, Kipru, Finskoj i Poljskoj, umesto klasičnog pitanja favorita, stavlja u prvi plan svoj zvezdani potencijal i finansijsku snagu zvezda na terenu.
Crvena zvezda neće igrati grupnu fazu Lige prvaka 2025/26
Lacoste je lansirao ekskluzivnu kolekciju, gde je prepoznatljivi amblem krokodila zamenio jarcem u čast tenisera Novaka Đokovića
07.01.2025 22: 59
Fudbaleri Al Itihada plasirali su se u polufinale Kupa kralja Saudijske Arabije, pošto su večeras u gostima u Rijadu posle boljeg izvođenja penala savladali Al Hilal.
05.09.2024 22: 57
Golman Srbije izneo utiske posle remija sa Španijom u Beogradu.
05.08.2024 17: 36
Reprezentativni golman Srbije predstavljen je spektakularnim videom u kojem nosi viteški oklop.
03.08.2024 09: 51
Kompletan transfer je oko 11.000.000 evra, a srpski as trebalo bi da dobije pet miliona.
YouTube
pre 15min
YouTube
pre 20min
YouTube
pre 18h
pre 3 minuta 17: 15
Ništa nije značila ogromna otkupna klauzula...
pre 48 minuta 16: 30
Ruben Loftus-Čika i Džarel Konsa dobili naknadne pozive
pre 1 sat 15: 39
Srđan Jovanović predvodi kompletnu srpsku sudijsku šestorku u meču kvalifikacione Grupe E za SP.
pre 2 sata 15: 15
Nekada vrhunski srpski fudbaler delio je svlačionicu i teren sa čuvenim Francuzem, da bi posle mnogo godina prepričao jednu poznatu situaciju u kampu "stare dame".
Ostavite komentar