pre 16 minuta 17: 19
Za srpske vaterpoliste priređen svečani prijem u Kranju
Vaterpolisti Srbije se u Kranju pripremaju za predstojeće Evropsko prvenstvo, koje će se od 10. do 25. januara održati u Beogradu.
Starsport
Lazar Samardžić, strelac gola za Srbiju u Austriji nada se da će odigrati na istom nivou kao u Beču. Dugo su svi čekali na njegov gol, a kada je bilo najpotrebnije igrač Atalante je proradio.
Osvrnuo se vezista Srbije i na činjenicu da ga svi video kao naslednika Dušana Tadića u Reprezentaciji Srbije.
"Svi znamo šta je Duci napravio za Srbiju. Bio je i jeste još uvek jedan od najboljih srpskih igrača. Naravno da je teško naslediti njega, ali ću dati sve od sebe da opravdam ulogu koja mi je poverena", rekao je Samardžić.
Da li vas je kontaktirao Gasperini posle gola u Beču?
"Poruka još nije stigla, ali nadam se da ako vidi gol Gasperini da će reći da greši, da će mi dati veću minutažu. Moram još više golova da dajem, kako u Srbiji tako i u Atalanti", rekao je Samardžić.
U Turskoj su uhapšeni dvojica fudbalera iz najvišeg ranga takmičenja i bivši predsednik jednog kluba iz Superlige, dok se istraga o ilegalnom klađenju širi sa sudija na igrače i funkcionere.
Kup utakmice dugo su bile emotivni simbol fudbala, eliminacija, iznenađenja, mala mesta na velikoj sceni.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
22.03.2025 13: 30
Revanš utakmica između Srbije i Austrije igra se sutra na najvećem srpskom stadionu "Rajko Mitić" sa početkom u 18.00 časova
21.03.2025 10: 10
Reprezentacija Srbije u nedelju 23. marta na najvećem srpskom stadionu "Rajko Mitić" dočekuje selekciju Austrije od 18.00 časova
20.03.2025 23: 08
Revanš utakmica između Srbije i Austrije igra se za tri dana u Beogradu na stadionu "Rajko Mitić" za početkom u 18.00 časova
20.03.2025 22: 40
Revanš utakmica između Austrije i Srbije igra se u nedelju 23. marta na stadionu "Rajko Mitić" sa početkom u 18.00 časova
pre 59 minuta 16: 36
Poslednji zvanični susret ove dve selekcije odigran je u martu 2018. godine, kada je Španija u prijateljskoj utakmici u Madridu ubedljivo slavila rezultatom 6:1.
pre 1 sat 16: 24
Tokom mandata u Botafogu, Anćeloti je vodio ekipu na 33 utakmice, ostvarivši 15 pobeda, 10 nerešenih rezultata i 8 poraza. U brazilskom prvenstvu klub je sezonu završio na šestom mestu, dok je u Kupu Libertadores eliminisan u osmini finala.
pre 1 sat 16: 20
Uprkos pobedama nad Alavesom i Talavereom u Kupu Kralja, trener Reala i dalje pod pritiskom.
pre 2 sata 15: 18
Italijanski renomirani list tvrdi da su kontakti između klubova već započeti.
SKENIRAJ!
Najbolji sportski sadržaj
Na app TV Arena sport
Ostavite komentar