pre 5 minuta 20: 55
Ferstapen pred epski rasplet lude sezone Formule 1: Cilj je osvojiti titulu!
Holanđanin, za volanom Red Bula, želi još jedan šampionski naslov u "najbržem cirkusu" na svetu.
FOTO TANJUG/ VLADIMIR ŠPORČIĆ/bs
Fudbalska reprezentacija Srbije nije uspela da šokira Španiju, čak ni da postigne gol protiv aktuelnog prvaka Evrope, ali nije primila ni pet kako su joj mnogi predviđali, već je uzela bod u sudaru sa "crvenom furijom", pa joj sa svih strana stižu čestitke za noćašnji remi u prvom kolu A divizije Lige nacija.
Uputio ju je i predsednik države, Aleksandar Vučić, iz Malog Zvornika, gde je jutros obišao radove na rekonstrukciji mosta na Drini, Mali Zvornik - Karajakaj (državni put IB26).
"Čestitam im na borbenosti i hrabrosti i na želji da se bore za nacionalni dres i grb", rekao je Vučić na pitanje novinara da li je gledao nastup radikalno izmenjenog sastava "orlova" u odnosu na Evropsko prvenstvo 2024.
Prvi čovek zemlje nastavio je da hvali izabranike Dragana Stojkovića za urađeno protiv Lamina Jamala i ostalih "ala".
"Super su naši igrali, super su se borili. Uvek je dobro da budete pesimisti ili realisti, ali treba uvek svi da znaju da ćete svim srcem i snagom da se borite da pobedite. I naši momci su to svi noćas uradili, čestitam im na tom bodu", naglasio je Vučić.
Posebno ga je oduševio odnos Rajkovića, Milenkovića, Pavlovića, Birmančevića... prema dresu s državnim grbom.
"Kao što rekoh, nije u pitanju ni Vučić, ni Piksi, ni ovaj, ni onaj. Suština je u tome da se borite za svoju zemlju, za svoj grb, za svoju zastavu, a ne da tražite razloge da to ne činite", poručio je predsednik naše zemlje.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
Francuska nije samo sportska sila, već laboratorija koja već decenijama proizvodi šampione.
06.09.2024 09: 15
Na Pirinejima veruju da je aktuelni šampion Evrope bio bliži pobedi, ali hvale ekipu Dragana Stojkovića.
06.09.2024 08: 50
Fudbaler Real Sosijedada, izgleda, teže povređen u meču Lige nacija, protiv "orlova" u Beogradu.
05.09.2024 22: 39
Fudbaleri Srbije i Španije igrali su bez golova na startu A divizije Lige nacija.
04.09.2024 21: 55
Selektor aktuelnog prvaka Evrope ne misli kao novinari iz njegove zemlje da će "crvena furija" sigurno slaviti u Beogradu.
YouTube
pre 53min
YouTube
pre 3h
pre 29 minuta 20: 32
Okončani su današnji mečevi u Premijer ligi...
pre 30 minuta 20: 31
Španski fudbaler zablistao na gostovanju Katalonaca u Sevilji.
pre 57 minuta 20: 04
Senegalac na mestu velikih uspeha u karijeri.
pre 1 sat 20: 01
Klub iz Milana bez većih problema slavio sa 4:0.
Ostavite komentar