pre 2 sata 23: 55
Karmelo Entoni o Jokiću i broju 15: Sve između nas je iz poštovanja i ljubavi
Bivša zvezda Denvera demantovao da je u sukobu sa najboljim igračem današnjice.
Srpski arbitar Nenad Minaković biće glavni sudija na meču poslednjeg, šestog kola Lige konferencije između Lugana i Pafosa, saopštila je danas Evropska fudbalska unija (UEFA).
Minakoviću će pomagati sunarodnici Nikola Borović i Boško Božović, dok je UEFA za četvrtog arbitra odredila Milana Mitića.
VAR sobi biće Momčilo Marković i Aleksandar Živković. Utakmica između Lugana i Pafosa biće odigrana u četvrtak od 21 čas u Tunu.
Lugano se nalazi na petom mestu na tabeli LK sa 12 bodova, dok je Pafos na 12. poziciji sa devet.
Podsećanja radi, Minaković je prethodno delio pravdu na utakmici nekog od UEFA takmičenja, u novembru, kada su se sastali Karabag i Olimpik iz Liona.
Utakmice svih UEFA takmičenja možete pratiti na kanalima TV Arena Sport.
Nakon gotovo pet godina pravnog i političkog rata oko projekta Superlige, Real Madrid pokrenuo je novi front, ovaj put sudski.
Kada je NFL prošle sedmice objavio prodaju manjinskih udela u tri kluba, Giantsima, Patriotsima i 49ersima, vrednosti su premašile sve dosadašnje rekorde u svetu sporta.
U poslovnim terminima, plasman na SP 2026. znači zagarantovani "cash-in" i rast vrednosti nacionalnog brenda – dovoljno je pogledati primer Hrvatske.
Real Madrid, najvredniji fudbalski klub na svetu i jedini sa godišnjim prihodima iznad milijardu evra, priprema se za najosetljiviju promenu u svojoj istoriji dugoj 123 godine.
Kompanija 777 Partners je stekla udele u sedam fudbalskih klubova i bila je blizu kupovine Evertona.
pre 5 sati 20: 42
"Plavci" su mogli da budu i poraženi u Bakuu, ali su na kraju uspeli da remiziraju sa Karabagom 2:2 (2:1) u četvrtom kolu UEFA Lige šampiona.
04.11.2025 15: 40
Utakmica između Mitjilanda i Seltika biće odigrana u četvrtak od 18.45 časova u Herningu. Srpski arbitar Srđan Jovanović sudiće meč četvrtog kola LE između PAOK-a i Jang Bojsa, koji je na programu u četvrtak od 21 čas u Solunu.
24.10.2025 18: 58
Iskusni napadač je tako postao najstariji igrač sa 39 godina i 220 dana koji je postigao gol u UEFA Ligi konferencija.
24.10.2025 17: 44
Fudbaleri Rijeke pobedili su danas na svom terenu Spartu iz Praga rezultatom 1:0 u utakmici drugog kola Lige konferencije.
pre 3 sata 23: 02
Hrvatski trener je Samardžića uveo u igru tek u 85. minutu, a ovaj mu je na najbolji mogući način vratio za ukazanu šansu jer je u 90. minutu postigao prelep gol za pobedu protiv francuskog tima.
pre 3 sata 22: 59
Na kraju, zadovoljiće se Belgijanci i remijem...
pre 3 sata 22: 53
Mančester siti je slavio protiv Borusije Dortmund 4:1 (2:0) u četvrtom kolu UEFA Lige šampiona.
pre 4 sata 22: 14
FIFA kaznila FSS sa 87.500 švajcarskih franaka i delimičnim zatvaranjem tribina za meč sa Letonijom.
Ostavite komentar