pre 45 minuta 00: 25
Terzić: Velika pobeda, rezultat vizionarskog rada
Generalni direktor Crvene zvezde imao je samo reči hvale posle trijumfa u Lilu.
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su večeras kao gosti Lil rezultatom 1:0 u prvom meču plej-ofa za plasman u osminu finala UEFA Lige Evrope.
Posle meča, za našu televiziju je govorio Rade Krunić, koji je naglasio da se ekipa borila za grb i dres.
"Hvala puno na čestitkama. Očekivali smo pobedu. Tako smo se pripremali, da ništa nije moglo da nas iznenadi. Oni su sjajna ekipa, imaju tu krizu rezultata, ali mi smo u pripremi videli kakav su tim. Hteli smo da za ovaj tim, grb i dres ostvarimo dobar rezultat i u tome smo uspeli", rekao je Krunić.
Potom ga je naša novinarka upitala o čemu je pričao sa Olivijeom Žiruom posle meča, sa kojim je svojevremeno igrao u Milanu, a Rade je naglasio da nisu mnogo razgovarali.
"ovo je drugi put da ga pobeđujem u 3-4 meseca. Nisam hteo da ga zamaram, jer nisu u sjajnoj situaciji. Žao mi je zbog njega, ali siguran sam da će izaći iz krize, nadam se posle našeg dvomeča. Favoriti smo pred našim navijačima, cilj ovog gostovanja je bio povoljan rezultat".
A za kraj, o derbiju...
"Nije lako, jer večeras kasno stižemo. Sutra ne znam koliko ćemo spavati. Sigurno da je i stručnom štabu teško da pripremi meč za tako kratko vreme. Ali derbi se ne igra, on se pobeđuje. Te utakmice se igraju srcem i nema reči o umoru. Siguran sam da ćemo pobediti", dovršio je Krunić.
Revanš meč je na programu sledećeg četvrtka, a pre toga Zvezdu već u nedelju čeka "večiti derbi", od 17 časova, dočekuje Partizan.
Oba ova duela, možete pratiti na kanalu Arena 1 Premium.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
Kada se zarade sportista iz Slovenije, Hrvatske, Srbije, BiH, Crne Gore i Severne Makedonije svedu na istu valutu, regionalna sportska hijerarhija prestaje biti stvar percepcije i postaje čista računica.
pre 2 sata 22: 56
Stankovićeva trkačka postava odlično odradila posao u Lilu i za Beograd ponela trijumf 1:0 (1:0), a mogla je ubedljivije da slavi u prvom meču plej-ofa UEFA Lige Evrope.
pre 4 sata 20: 24
Fudbaleri Crvene zvezde gostuju večeras od 21.00 čas ekipi Lila u prvom meču plej-ofa za plasman u osminu finala Lige Evrope.
pre 7 sati 17: 18
Fudbaleri Crvene zvezde gostuju večeras od 21 čas ekipi Lila u prvom meču plej-ofa za plasman u osminu finala UEFA Lige Evrope (21.00, Arena 1 Premium).
pre 7 sati 17: 12
Pristalice srpskog šampiona organizovano sa Grand plasa stigli na stadion "Pjer Moro".
pre 46 minuta 00: 25
Generalni direktor Crvene zvezde imao je samo reči hvale posle trijumfa u Lilu.
pre 1 sat 23: 57
Navijači Lila su u toku utakmice razvili transparent sa porukom na ćirilici: "Nema predaje, Kosovo je Srbija".
pre 1 sat 23: 33
Fudbaleri Crvene zvezde savladali su minimalnim rezultatom Lil i tako napravili iskorak ka osmini finala UEFA Lige Evrope, ali veliko slavlje nije prošlo u najboljem svetlu.
pre 1 sat 23: 24
Trener Zvezde ističe da su igrači ispoštovali sve što se od njih tražilo u meču sa Lilom.
Ostavite komentar