UEFA Liga Evrope

05.10.2023 20:18
(KRAJ) TSC - Olimpijakos 2:2: Tim Žarka Lazetića osvojio istorijski prvi bod u evropskom takmičenju MN Press

Veliki dan za Bačku Topolu i za TSC. Prvi put u istoriji ekipa trenera Žarka Lazetića će na svom terenu odigrati utakmicu grupne faze evropskog takmičenja.

U okviru drugog kola Lige Evrope srpskom vicešampionu u goste dolazi Olimpijakos (18.45, TV Arena 1 Premium), koji je ove godine već gostovao u Srbiji kada je u kvalifikacijama za ovo takmičenja igrao protiv Čukaričkog.

Oba tima na ovom susretu žele da osvoje prve bodove na evropskoj sceni ove godine, budući da su igrači TSC-a u uvodnom kolu poraženi od Vest Hema u Londonu, dok je grčki tim pretrpeo poraz od Frajburga u Atini.

TSC - Olimpijakos 2:2 (0:1)

Bačka Topola. Stadion: TSC Arena. Kapacitet: 4.500 gledalaca. Sudija: Benoa Bastijen. Strelci: Đakovac 64, pantović 90 - Masuras 16, Podens 57. Crvenikarton: Ntal 71.

TSC: Ilić, Cvetković, Čalušić, Antonić, Petrović, Radin, Stojić, Đakovac, Stanić, Rakonjac, Jovanović.

Olimpijakos: Paskalakis, Rodinel, Recos, Ntal, Kvini, Heze, Kamara, Masuras, Fortunis, Padense, El Kabi.

(UŽIVO): TSC - Olimpijakos 2:2 (0:1)

05.10.2023. 20:39

Kraj u Bačkoj Topli: TSC osvojio bod proitv Olimpijakosa

Osvojili su fudbaleri TSC-a istorijski prvi bod u evorpskom takmičenju.

Ovo će ostati upisano u istoriji kluba iz Bačke Topole

05.10.2023. 20:35

90. MINUT- GOOOL 2:2: Pantović poravnao rezultat

Kakva ludnica u Bačkoj Topoli.

Izbegao je Pantović ofsajd zamku za bukvalno milimetar i uspešno poslao loptu u mrežu.

Ostalo je još šet minuta nade da srpski vicešampion može da dođe do pobede.

05.10.2023. 20:28

85. MINUT: TSC napada, Olimpiuajos se brani

Ne odustaju igrači TSC-a, pristiskaju rivala i žele da iskoriste činjenicu da imaju čoveka više u polju, ali se prvotimci grčkog tima vrlo dobro brane.

05.10.2023. 20:16

71. MINUT: Crveni karton za Olimpijakos

Bio je TSC u brzoj kontri, mogao je iz nje i da izjednači, ali je Andreas Natoi nepropisno zaustavio protivnika i za to dobio crveni karton.

Imaće domaći igrači više od 20 minuta brojčanu prednost na terenu.

05.10.2023. 20:26

VIDEO Gol Đakovca za erupciju oduševljenja u Bačkoj Topoli

05.10.2023. 20:07

57. MINUT GOOOL - 1:2: Đakovac smanjuje na 1:2

Ovo se čekalo.

TSC je uspeo da smanji rezultat i to preko Đakovca koji je bio precizan nakon asistencije Jovanovića. Proključao je stadion u Bačkoj Topoli.

05.10.2023. 20:12

05.10.2023. 20:01

57. MINUT - 0:2: Podens duplira prednost

Šteta, baš šteta.

Trude se igrači TSC, napadaju, što ostavlja prostor igračima Olimpijakosa koji su uspeli da dupliraju prednost, a strelac je Danijel Podens.

05.10.2023. 19:52

Počelo je drugo poluvreme

Krenulo je drugo poluvreme u Bačkoj Topoli.

Domaći tim je krenuo agresivno sa željom da izjednači, a možda i napravi potpuni preokret

05.10.2023. 19:33

Poluvreme u Bačkoj Topoli

Poluvremeje u bačkoj Topoli.

Gosti vode 1:0, ali i TSC je imao nekoliko ozbiljnih prilika i pred nama je zanimljivih 45 minuta.

05.10.2023. 19:28

40. MINUT: Sad se više igra na polovini TSC-a

Promeni se malo odnos snaga na terenu, pa se sada uglavnom igra na polovini terena koja pripada domaćem sastavu.

05.10.2023. 19:16

Rakonjac šutira preko gola

Najbolja šansa za TSC.

Jovanović je dodao do Rakonjca, a on iz sve snage raspalio po njoj, ali za malo preko gola.

05.10.2023. 19:13

28. MINUT: Grci se brane u ovim trenucima

Preuzeli su potpuno igrači TSC dominaciju na terenu.

Grci su se povukli i prete iz brzih kontranapada.

05.10.2023. 19:06

20. MINUT: TSC nije potonuo posle primljenog gola

Nisu fudbaleri TSC-a potonuli nakon primljenog gola.

Šta više, preuzeli su inicijativu i igra se više pred golom gostiju iz Atine.

05.10.2023. 19:26

05.10.2023. 19:03

16. MINUT - 0:1: Grčki tim stiže do prednosti

Munjevita kontra fudbalera Olimpijakosa i Masusras postiže gol.

Bio je to mat u tri poteza i domaći tim nije imao mehanizam da se odbrani.

05.10.2023. 19:00

15. MINUT: Igra se vrlo agresivno na obe strane

Olimpijakos igra sa čovekom manje u polju, budući da se pomoć ukazuje Hezeu koji igra sa zaštitnom maskom na licu.

Igra se veoma borbeno i agresivno u uvodnih 15 minuta.

05.10.2023. 18:54

9. MINUT: Kakva šansa za TSC