pre 1 minut 17: 15
Ogromno pojačanje za Vojvodinu: Gledao ga Partizan, završio u Novom sadu!
Dosadašnji fudbaler jermenske Noe Nardin Mulahusejnović potpisao je trogodišnji ugovor sa Vojvodinom, saopštio je danas klub iz Novog Sada.
tanjug
TSC nije dobro počeo utakmicu 1. kola Grupe A Lige Evrope protiv Vest Hema. Previše bojašljivo, sa velikom, preteranom dozom respekta, ali se i pored svega toga vicešampion Srbije dobro branio i odbranio u prvom poluvremenu.
U finišu prvog dela igre pokazala je ekipa trenera Žarka Lazetića da može da bude i opasna i da pored organizovane odbrane ume na sličan način da krene ka protivničkom golu.
Prečka je bila saveznik engleskom tima u 45. minuta, ali u 47. nije imao ko da pomogne Vest Hemu. Anđelo Ogbona je napravio veliku grešku kao poslednji čovek odbrane, napao ga je Petar Stanić, bio uporan, oduzeo mu je loptu i sam izašao ispred Fabijanskog. Usledila je rutinska realizacija igrača TSC-a i vođstvo od 1:0.
U svakom slučaju gol za istoriju…
Fudbalski i politički projekat Viktora Orbana u Mađarskoj, dug 16 godina, počinje da se raspada nakon njegovog izbornog poraza, ostavljajući iza sebe snažno državno finansiran sistem sa brojnim kontroverzama i neostvarenim ciljevima.
Fudbal se gledao ranije, gledaće se i kasnije. Medijska industrija sada samo intenzivnije monetizuje sadržaje u kojima vidi najveću vrednost.
Kada je David Beckham 2007. potpisao ugovor s LA Galaxyjem, malo ko je obraćao pažnju na jednu klauzulu zakopanu u pravnom dokumentu.
Doping je u sportu decenijama imao jasan poslovni status. Bio je reputacioni rizik, pravni problem, PR katastrofa i razlog zbog kojeg se ruše karijere, brišu rekordi i oduzimaju medalje. Sada prvi put ima i berzanski tiker. To je najvažnija promena u priči o Enhanced Gamesu.
Argentinski fudbaler odbio je neverovatan saudijski ugovor kako bi prešao u Inter Miami, međutim nakon nedavnih ugovora o plati i sponzorstvima ipak je zakoračio u status milijardera.
26.02.2026 20: 43
Ferencvaroš je izborio plasman u osminu finala Lige Evrope pošto je u revanšu plej-ofa savladao Ludogorec sa 2:0 i ukupnim rezultatom 3:2 prošao dalje.
01.01.2026 11: 00
Pre samo nekoliko meseci, Petar Stanić je prvi put u svojoj karijeri napustio Srbiju i odlučio se da Ludogorec bude njegova naredna destinacija.
18.07.2025 17: 20
Fudbalski klub Crvena zveda zaradiće oko 400.000 evra od prelaska Petra Stanića iz TSC-a u Ludogorec.
17.07.2025 19: 31
Premas informacijama iz Bugarske posao je priveden kraju i čekaju se samo zvanične objave.
pre 1 minut 17: 15
Dosadašnji fudbaler jermenske Noe Nardin Mulahusejnović potpisao je trogodišnji ugovor sa Vojvodinom, saopštio je danas klub iz Novog Sada.
pre 1 sat 15: 47
Njihovo povlačenje ozvaničeno je nakon 54. sednice Skupštine Radnički 1923, na kojoj je analiziran rad kluba u prethodnom periodu i razgovarano o planovima za budućnost.
pre 2 sata 15: 00
Crvena zvezda intenzivno radi na jačanju poslednje linije pred novu sezonu, a jedan od prioriteta sportskog sektora je dovođenje centralnog defanzivca koji igra levom nogom.
pre 3 sata 13: 30
Kadeti Srbije će se tri dana kasnije sastati sa Japanom od 14 sati na Terenu jedan - Mohamed Ganim.
Ostavite komentar