Remi u Pančevu: Železničar i Čukarički podelili plen

Autor: Kosta Simetić

04.09.2023 21:00
Remi u Pančevu: Železničar i Čukarički podelili plen MN Press

Fudbaleri Železničara i Čukaričkog podelili su bodove pošto su u poslednjem meču šestog kola Mozzart Bet Superlige remizirali 2:2 (2:0).

Imali smo priliku da na ovom meču vidimo potpunu ofanzivu gostiju sa Banovog brda, koja se ruku na srce, u prvom poluvremenu uopšte nije isplatila.

Iako je Čukarički imao inicijativu, Želja je uspela na odmor da ode sa čak dva gola prednosti. Prvo je strelac u 30. minutu bio  Aleksandar Đorđević, a a drugi pogodak zaslužan je bio Lazar Romanić.

Ipak, kvalitet gostiju je došao do izražaja u nastavku. Igor Miladinović je već u 48. minutu prepolovio prednost domaćina, da bi rezervista, Mihajlo Cvetković poravnao na 2:2 i ispostaviće se, postavio konačan rezultat.

Železničar je ovim remijem prekinuo niz od četiri poraza pred gostovanje TSC-u, dok su "brđani" nakon dve pobede na startu vezali i četvrtu utakmicu bez pobede (tri remija, jedan poraz), a oni će u narednom kolu dočekati aktuelnog šampiona, Crvenu zvezdu.