(KRAJ) Mladost - Crvena zvezda 1:4: Još jedan trijumf crveno-belih u Superligi

Autor: Kosta Simetić

11.08.2023 20:47
Fudbaleri Crvene zvezde nadigrali Mladost iz Lučana Facebook/FK Crvena zvezda
Fudbaleri Crvene zvezde nadigrali Mladost iz Lučana

Fudbaleri Crvene zvezde nadigrali su u trečem kolu Mozzart Bet Superlige Srbije Mladost iz Lučana sa 4:1 (2:1).

Mladost - Crvena zvezda 1:4

Stadion: Gradski u Lučanima
Sudija: Dejan Trifković
Strelci: Veličković u 14. i Mitrović u 4, Olajinka u 34, Kraso u 62. i Mijatović u 87. minutu za Crvenu zvezdu

Mladost: Stamenković - Ćirković, Dognimani, Milošević, Joksimović - Donald (od 68. Tomić), Udovičić - Tumbasević, Vajračić, Veličković (od 75. Todorović) - Sremčević (od 62. Mirić).

Crvena zvezda: Glazer - Mijailović, Dragović, Rodić (od 62. Degenek) - Stamenić - Bukari (od 84. Nikolić), Kangva, Kraso (od 88. Kabić), Mitrović - Olajinka (od 84. Nikolić), Lučić (od 62. Kanga).

(UŽIVO) Mladost Lučani - Crvena zvezda

11.08.2023. 20:48

11.08.2023. 20:40

87. minut: GOOOL! Mijatović stavlja tačku na i

Sjajan dribling Stamenića, a onda  još bolje dodavanje ka Mijatoviću koji pokazao da ume i levom nogom da da gol.

11.08.2023. 20:35

81. minut: Stativa Kangve!

Došla je lopta do veziste na levom boku, a ovaj je sjajno šutirao u suptrotan ugao gola Mladosti, ali je stativa sprečila četvrti gol Zvezde.

11.08.2023. 20:15

62. minut: GOOOL! Prvi kontkat Kange sa loptom i odmah asistencija, Kraso strelac

Samo što je ušao u igru Kanga je izveo korner, a Stamenić se sjajno snašao na prvoj stativi, a lopta je na putu do mreže zakačila i Krasoa kome se piše ovaj pogodak.

11.08.2023. 19:59

46. minut: Krenuo je drugi deo igre

Zvezda ulazi u drugi deo igre sa golom prednosti, ali nema sumnje da će sastav Baraka Bahara pokušati ubrzo da reši pitanje pobednika.

11.08.2023. 19:42

Poluvreme: Sjajna utakmica u Lučanima

Napada Zvezda, ali je Mladost rešila da ne završi kao Vojvodina i Napredak. Lučanci igraju sjajno i imaju čemu da se nadaju u drugom poluvremenu.

11.08.2023. 19:31

34. minut: GOOOL! Olajinka vraća prednost gostima

Posle asistencije Olajinka upisuje i gol. Lučić je sjajno propustio loptu, a Olajinka je bez problema pogodio za 2:1.

11.08.2023. 19:09

14. minut: GOOOL! Mladosti dolazi do izjednačenja

Zvezdina prednost je potrajala svega 10 minuta. Veliki je posao odradio Udovičić koji je sjajno uposlio Veličkovića, a ovaj je postao prvi fudbaler koji je u Superligi savladao Glazera.

11.08.2023. 19:01

4. minut: GOOOL! Mitrović pogađa za vođstvo Zvezde

Po ko zna koji put Zvezdi se isplaćuje presing. Olajinka je došao do lopte probio po desnoj strani i fenomenalo uposlio Stefana Mitrovića koji je glavom smestio loptu u mrežu Mladosti!

11.08.2023. 18:55

1. minut: Meč je počeo

Počeo je susret u Lučanima. Prvi udarac izvela je ekipa Mladosti.

11.08.2023. 17:20