pre 9 minuta 16: 01
(VIDEO) Susret velikih rivala: Đoković i Siner sparingovali zajedno u Londonu
Njihov trening na "centralnom terenu" privukao veliku pažnju medija.
Premijum sezonske ulaznice fudbalskog kluba Crvena zvezda nalaze se već neko vreme u prodaji i već ih je dosta dobilo vlasnike, a klub iz Ljutice Bogdana 1 nudi još jednu pogodnost svojim navijačima zainteresovanim da uzmu preostale.
Tako će po ideji marketing službe osvajača poslednjih šest titula u MozzartBet Superligi Srbije, sigurnog učesnika grupne faze nastupajuće Lige šampiona i pobednika poslednjeg nacionalnog Kupa svako ko sutra dođe na stadion "Rajko Mitić" uz vrednu hartiju dobiti i potpis i povratnika u defanzivu Miloša Degeneka.
"Navijači koji se odluče da u sredu od 12 časova posete "Marakanu" će imati priliku da se upoznaju sa stamenim štoperom, slikaju se i obezbede autogram koji će biti još jedna lepa uspomena na voljeni klub", navodi se u pozivnici Crvene zvezde, čiji su igrači odbranu krune počeli "petardom" protiv Vojvodine, a pre toga su "isprašili" Fiorentinu na generalnoj probi.
Bila je to jesen 2022, Bayer Leverkusen je bio klub koji mnogi nemački novinari nisu svrstali ni u prvih pet u Bundesligi. Bez naslova prvaka, s nadimkom koji boli - Neverkusen.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
24.01.2025 21: 00
Australijski fudbaler Miloš Degenek nije više član Crvene zvezde, saopštio je večeras klub.
27.12.2024 16: 20
Nekadašnji pobednik azijske Lige šampiona traži mogućnost angažovanja iskusnog australijskog reprezentativca, ali on preferira ostanak u Evropi. Ponuda ima, čak i iz Superlige Srbije, a vreme će pokazati gde će završiti Degenek
18.11.2024 15: 40
Australija će u utorak, od 19.15 časova, igrati meč šeste runde azijskih kvalifikacija za Svetsko prvenstvo protiv Bahreina.
14.02.2024 13: 49
Stameni centralni bek Miloš Degenek je operisao petu i fudbaleru rođenom u Kninu sledi višemesečna pauza, stoji u saopštenju Zvezde.
pre 2 sata 13: 57
Srpski stručnjak potpisuje ugovor sa Al Tavanom na dve godine.
pre 2 sata 13: 19
U dresu Dukle odigrao je 26 ligaških utakmica, postigao dva gola i upisao jednu asistenciju. Iako ima važeći ugovor do 2028. godine, nakon ispadanja praškog kluba u niži rang postalo je jasno da ovaj defanzivac želi da nastavi karijeru na višem nivou.
pre 3 sata 12: 30
Trener crno-belih Saša Ilić je po preuzimanju ekipe odmah nametnuo visok intenzitet rada i jasno stavio do znanja da od svojih igrača očekuje maksimum.
pre 17 sati 22: 39
Kristijan Pulišić mogao bi ovog leta da bude u centru jednog od najzanimljivijih transfera na relaciji Evropa – Sjedinjene Američke Države.
Ostavite komentar