Remi bez golova u Lučanima: Po bod za Mladost i Radnik na zatvaranju prvog kola

31.07.2023 20:58
Remi bez golova u Lučanima: Po bod za Mladost i Radnik na zatvaranju prvog kola MN Press

Remi Mladosti i Radnika 0:0 u Lučanima zatvorio je prvo kolo Mozzart Bet Superlige Srbije. Tri boda su mogla da odu i na jednu i na drugu stranu, ali kada se sve uzme u obzir deluje da je remi najpravedniji ishod.

Domaćin je na samom startu utakmice ostao sa igračem manje na terenu, pošto je mladi vezista, Filip Žunić zaradio direktno isključenje zbog grubog starta nad Jovanom Anđelkovićem, koji nije mogao da nastavi utakmicu, već ga je zamenio Andrija Milić.

Najbolju šansu na meču imao je Marko Mirić u drugom poluvremenu. Aleksandar Varjačić je u 66. minutu sjajno probio po desnom boku i uputio odličan centaršut, a Mirić je pokušao glavom, međutim, golman Stefan Ranđelović je maestralno reagovao i sačuvao svoju mrežu.