pre 6 minuta 14: 10
Posle velikog debakla stiže spasitelj: Manćini se vraća na klupu Italije
Iskusni stručnjak je 2020. godine u Engleskoj osvojio titulu prvaka Evrope.
Talentovani fudbaler Vladimir Lučić izneo je utiske posle pobede Crvene zvezde nad Vojvodinom (5:0) u prvom kolu MozzartBet Superlige.
Mladi krilni fudbaler odigrao je sjajnu partiju protiv Novosađana, a u svom prvom zvaničnom meču za crveno-bele uspeo je da se upiše i u listu strelaca.
"Utakmica protiv Vojvodine je izgledala savršeno, pre svega zato što smo dobro otvorili meč ranim golom. Prvenstveno mogu da kažem da je bio dobar meč za ceo tim, a onda i za mene. Mnogo mi znači na polju samopouzdanja to što sam postigao prvi gol za Zvezdu na zvaničnim utakmicama, to sam sanjao od malena. Presrećan sam i dugo ću pamtiti ovaj dan", istakao je Lučić za klupski sajt.
Mladi fudbaler već je ostvario sjajnu saradnju sa šefom stručnog štaba Barakom Baharom.
"Trener Bahar nam je dao svu slobodu da igramo kako umemo i da se ne plašimo, drago mi je što sam iskoristio ukazanu šansu."
Otkrio je Lučić i kome je posvetio pogodak. "Gol posvećujem majci. Cela porodica je moja najveća podrška, ali ona je od malena bila uz mene."
Na pitanje da li može da postigne gol slabijom levom nogom Lučić je odgovorio kratko. "Uvek može bolje, ali sam zadovoljan."
Sjajan pripremni period je iza momka koji je ponikao u Omladinskoj školi Crvene zvezde.
"Trudio sam se na priprema da se dokažem i da se nametnem novom šefu stručnog štaba. Zahvaljujem mu se na šansi koju mi je pružio."
Poručio je vezni fudbaler da su crveno-beli spremni za predstojeće izazove.
"Na nama je da nastavimo da pobeđujemo i onda će sve biti kako treba", zaključio je Vladimir Lučić.
Najuzbudljivija atmosfera Svetskog prvenstva ne nalazi se u zemlji koja je domaćin turnira, već među navijačima čije reprezentacije igraju na terenu.
Radnici stadiona SoFi u blizini Los Anđelesa u petak su glasali za štrajk za veće plate, nedelju pre nego što bi na tom mestu trebalo da se odigra prva utakmica američke fudbalske reprezentacije na Svetskom prvenstvu.
Vreme neće stati samo za fudbalere i ljubitelje ovog sporta, već i za poslovnu zajednicu.
Zvezda Golden State Warriorsa Stephen Curry potpisao je ugovor o sponzorstvu s kompanijom Li Ning Co., čime je ovaj kineski gigant sportske opreme dobio jednog od najprepoznatljivijih ambasadora košarke na svetu.
Od svetskog prvenstva u fudbalu 2026. deli nas još samo nešto više od nedelju dana.
04.06.2026 16: 19
Mogao bi mnogo toga da donese "romantičarima".
03.06.2026 20: 33
Talentovani fudbaler Mateja Milošević potpisao je ugovor sa Crvenom zvezdom, saopštio je danas devetostruki uzastopni šampion Srbije.
03.06.2026 16: 32
Definitivni rastanak.
01.06.2026 12: 54
Austrijski napadač je dodao da mu je cilj da reprezentativnu karijeru zaokruži nastupom na Mundijalu.
pre 7 minuta 14: 10
Iskusni stručnjak je 2020. godine u Engleskoj osvojio titulu prvaka Evrope.
pre 1 sat 13: 11
Jedno poglavlje je završeno.
pre 1 sat 12: 23
Doktor reprezentacije Danske saopštio je da se fudbaler Folsburga oseća bolje nakon što je kolabirao dan ranije na meču protiv Ukrajine u Odenseu
pre 2 sata 12: 04
"Prva lasta" uskoro doleće.
Ostavite komentar