Pavlov ispisao istoriju Pančevaca, Železničar pevajući iz Kruševca

30.07.2023 21:53
Pavlov ispisao istoriju Pančevaca, Železničar pevajući iz Kruševca MN Press

Železničar iz Pančeva na debiju u Mozzart bet Superligi osvojio je sva tri boda protiv Napretka u Kruševcu 1:0 (1:0). Istorijski prvi pogodak za Pančevce u eliti bio je delo Evgenija Pavlova u 28. minutu.

Utakmica je kasnila sat vremena jer je teren stadiona "Mladosti" bio pod vodom usled jakog nevremena. Pančevačka "Dizelka" je uspešno debitovala u Mozzart bet Superligi, a Evgenij Pavlov je u 28. minutu zatresao mrežu Kruševljana i upisao se u istoriju kluba kao prvi strelac u elitnom rangu. Kruševljani su imali više pokušaja, ali nijedan u okvir gola, dok su gosti iz Pančeva iskoristili svoju priliku.

Napredak je imao više od igre u drugom delu, međutim, igrači Dragana Perišića nisu uspeli da slome odbranu gostiju. Železničar je otišao pevajući iz Kruševca.