pre 1 minut 19: 11
Nesuđena "desetka" Crvene zvezde i Vojvodine o svom izboru: Odličan klub, sa velikim ambicijama
Dušan Tadić objasnio motive povratka u Erediviziju.
Pictured: Barco Esequiel,Besic Muhamed,Zabolotny Anton
OFK Beograd dobio je veliko pojačanje za nastavak sezone, dres "romantičara" ubuduće će nositi iskusni vezista Muhamed Bešić.
Nekadašnji prvotimac Evertona i reprezentativac Bosne i Hercegovine odlučio je da karijeru nastavi na Karaburmi, nakon što je prošlu sezonu proveo u redovima Spartaka iz Subotice. Bešić je trenutno slobodan igrač nakon što je klub iz Subotice ispao iz elitnog ranga srpskog fudbala, a sada će svoje bogato iskustvo preneti u ekipu OFK Beograda.
Tokom karijere Bešić je nastupao u nekim od najjačih evropskih liga i klubova. Ponikao je u omladinskom pogonu HSV-a, a potom je igrao za Ferencvaroš, gde je stekao afirmaciju i izborio transfer u engleski Everton. U Premijer ligi Engleske ostavio je zapažen trag, a kasnije je branio boje Midlsbroa i Šefild junajteda, pre povratka u Ferencvaroš i dolaska u Spartak iz Subotice.
U prethodnoj sezoni iskusni vezista upisao je 21 nastup u Superligi Srbije, a svojim kvalitetompredstavljaće značajno pojačanje za vezni red OFK Beograda.
Bešić je za reprezentaciju Bosne i Hercegovine odigrao 47 utakmica i bio deo ekipe koja je nastupala na Svetskom prvenstvu 2014. godine u Brazilu.
Da li je lešnik dobra alternativa tradicionalnom ulaganju i štednji? Otkriva nam bivši srpski košarkaš Milan Mačvan, u emisiji Spotlight na Bloomberg Adria TV.
Danas se završava tronedeljna Trka kroz Francusku.
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
17.07.2026 16: 19
Rastanak koji ne znači i kraj saradnje?
03.07.2026 10: 20
Crnogorski golman Balša Popović novi je član Olimpijakosa, potvrdio je grčki velikan na svom zvaničnom sajtu.
04.06.2026 16: 19
Mogao bi mnogo toga da donese "romantičarima".
30.05.2026 14: 03
Nigde mu nije lepše nego u srpskoj prestonici.
YouTube
pre 20h
YouTube
pre 20h
pre 1 minut 19: 11
Dušan Tadić objasnio motive povratka u Erediviziju.
pre 53 minuta 18: 19
Holanđani nastavljaju sa pojačanjima pred revanš meč sa Novosađanima.
pre 1 sat 17: 40
Železničar iz Pančeva završio je jedno od najzvučnijih pojačanja ovog prelaznog roka, pošto je u klub vraćen Kvaku Karikari. Posle uspešne pozajmice, pančevački superligaš uspeo je da postigne dogovor sa danskim Horsensom i otkupi ugovor snažnog napadača za 600.000 evra, što predstavlja rekordan posao u istoriji kluba.
pre 1 sat 17: 29
Laura de Nasimento Kosta ekspresno "osuđena" zbog brutalnog napada na protivničke igračice.
Ostavite komentar