pre 4 sata 22: 55
"Posle poslednjeg zvižduka, više nije bilo Norveške i Engleske - samo mog tužnog kapitena"
Deklan Rajs i Martin Odegard - neprijatelji na samo 90 minuta...
Credit: Sportimage, Sportimage Ltd / Alamy / Profimedia
Fudbalski klub Crvena zvezda izdvojiće tri miliona evra obeštećenja za igrača Hapoela iz Tel Aviva i reprezentativca Kipra Loizosa Loizua, preneo je "Max sport".
Kiparskom fudbaler je na "Marakani" namenjena mesečna plata od 40.000 evra, odnosno 480.000 evra po sezoni.
"Desnokrilni fudbaler, koji ulaskom u sredinu koristi svoju jaču levu nogu, iza sebe ima sjajnu sezonu u izraelskom Hapoelu iz Tel Aviva, gde je na 40 utakmica postigao devet golova i upisao isto toliko asistencija. I sada je na pragu prelaska u Crvenu zvezdu", navodi "Max sport".
Loizu (22) je u Hapoel stigao prošle godine, a pre toga je igrao za Herenven i Omoniju.
"Hapoel je preko svojih medija namerno pokušao da podigne cenu igraču i napravi haos na tržištu, ali… Loizu u svom ugovoru ima fiksnu izlaznu klauzulu od 3.000.000 evra, koliko će Zvezda izvesno i platiti, dok će mu plata na godišnjem nivou iznositi skoro 500.000 evra. To praktično znači da se Hapoel suštinski ništa ne pita u ovim pregovorima, jer je dovoljno da Zvezda uplati pomenutu cifru ukoliko postigne konačan dogovor sa samim igračem, iako je sam klub pokušao da izvuče više", prenosi "Max sport".
Takođe, navodi se da je Zvezda poslala jasnu poruku da želi fudbalera koji drži rekord kao najmlađi strelac u istoriji nacionalnog tima Kipra i koji poseduje ozbiljno reprezentativno iskustvo.
Loizu je za reprezentaciju Kipra odigrao 47 utakmica i postigao je tri gola.
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
"Volim da pomeram granice i izazivam ustaljeni način razmišljanja, kako na terenu, tako i van njega, i želim da radim sa ljudima koji dele takav pristup", kaže najbolji srpski teniser.
17.01.2024 11: 25
Otputovali su fudbaleri Crvene zvezde u ponedaljak na Kipar, gde će do 2. februara obaviti pripreme za nastavak Mozzart Bet Superlige i u tom periodu odigrati pet kontrolnih mečeva. Prvi od njih na programu je već ove srede od 16.00 časova kada će rival srpskom šampionu biti tamošnji drugoligaš, Akritas Hloraka.
15.01.2024 11: 02
Fudbaleri Crvene zvezde otputovali su na Kipar, gde će se do 02. februara spremati za nastavak sezone u Mozzart Bet Superligi Srbije.
pre 4 sata 22: 31
Po završetku regularnog dela prvenstva uslediće podela na plej-of i plej-aut. Šest najbolje plasiranih timova nakon preliminarne faze činiće plej-of grupu, u kojoj će se voditi borba za titulu i plasman u evropska takmičenja.
pre 4 sata 22: 02
Prostora za nadogradnju i dalje ima.
YouTube
pre 6h
YouTube
pre 7h
pre 4 sata 22: 31
Po završetku regularnog dela prvenstva uslediće podela na plej-of i plej-aut. Šest najbolje plasiranih timova nakon preliminarne faze činiće plej-of grupu, u kojoj će se voditi borba za titulu i plasman u evropska takmičenja.
pre 4 sata 22: 02
Prostora za nadogradnju i dalje ima.
pre 6 sati 21: 01
Tri puta meri, jednom seci...
Ostavite komentar