
pre 9 minuta 21: 53
(UŽIVO) Đoković - Alkaraz: Španac već na startu stiže do brejka
Budite sa nama i pratite najvažnije detalje sa polufinalnog meča US Opena između Novaka Đokvoića i Karlosa Alkaraza
Fudbaleri Vojvodine će u predstojećoj sezoni domaće utakmice igrati na stadionu TSC-a, potvrdio je novosadski klub.
Naime, "stara dama" će sezonu početi na "Karađorđu", ali će od oktobra zbog renoviranja svog, igrati na stadionu u Bačkoj Topoli:
"Prilikom dolaska aktuelnog Upravnog odbora na čelo kluba, kao jedan od prioritetnih ciljeva istakli smo rekonstrukciju stadiona i sa zadovoljstvom mogu reći da smo u rekordno kratkom roku krenuli u realizaciju obećanog. Ovim putem, moram da iskažem zahvalnost Gradu Novom Sadu i gradonačelniku Milanu Đuriću, kao i čelnim ljudima Fudbalskog saveza Srbije na podršci u realizaciji ovog zajedničkog projekta", rekao je predsednik kluba, Dragoljub Zbiljić.
Novosadski "Karađorđe" trenutno ne ispunjava uslove koje UEFA traži, ali će kroz narednih desetak dana biti odlučeno hoće li Vojvodina ugostiti Apoel na svom, ili na stadionu TSC-a.
Podsetimo, prvi duel na Kipru je na programu 27. jula, dok je revanš zakazan sedam dana kasnije. U pitanju su kvalifikacije za Ligu konferencija.
U eri kada sportisti postaju kulturni i poslovni fenomeni, granice između brenda i ambasadora sve su tanje, a tržišni uticaj jači nego ikada.
Jannik Sinner i Carlos Alkaraz preuzeli su tron svetskog tenisa i zvanično otvorili novu eru posle Federera, Nadala i Đokovića. Njihovo rivalstvo, koje puni tribine i obara rekorde gledanosti, pretvorilo je muški tenis u dvoboj koji fascinira publiku širom sveta.
Bogdan Bogdanović je zvanično završio EuroBasket 2025 zbog rupture zadnje lože. Košarkaški savez Srbije (KSS) je saopštio da će kapiten, u dogovoru s Los Angeles Clippersima, nastaviti lečenje u SAD. Iza sportskog gubitka krije se i finansijska priča.
Prelazni rok leta 2025 ostaće zapamćen kao najskuplji u istoriji. Ukupna potrošnja klubova na globalnom nivou premašila je 8,8 milijardi evra, čime je srušen raniji rekord, a Engleska Premier liga sama je prešla granicu od 2,6 milijardi evra.
Bundesliga je postala prva velika evropska fudbalska liga, koja je deo prava za prenose uživo dodelila kreatorima sadržaja
12.05.2025 09: 05
Nikad ujednačeniji plej-of Mozzart Bet Superlige Srbije.
11.05.2025 10: 41
Fudbaleri Crvene zvezde i Vojvodine odigrače 22. maja na stadionu "Kraljevica" finalni mel Kupa Srbije, a ove večeri dve crveno-bele ekipe će se sastati i u okviru 35. kola Mozzart Bet Superlige, kao u svojevrnoj "generalnoj prbi" tog duela.
26.04.2025 14: 15
Fudbaleri TSC-a gostovaće sutra od 20 časova Vojvodini na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu.
14.12.2024 12: 45
Fudbaleri Vojvodine gostovaće sutra u Bačkoj Topoli od 16.30 časova.
pre 18 minuta 21: 45
Talentovani fudbaler ponovo pokazao da je pred njim blistava budućnost.
pre 2 sata 19: 55
Teških tri godine imao je Saša Kalajdžić na stadionu Molinu. Posle odličnih igara u Štutgartu, dobio je priliku da se oproba u najjačem domaćem prvenstvu, ali su onda karijeru u uzlaznoj putanji, unazadile povrede.
pre 2 sata 19: 05
Ona važi za sve evropske, ligaške i kup utakmice u ovoj sezoni.
pre 3 sata 18: 45
Sadašnji potpresednik kluba se prisetio mnogih stvari iz vremena kada je branio boje crno-belih, ali se dotakao i sadašnjosti i koji su ciljevi kluba u narednom periodu.
Ostavite komentar