pre 3 minuta 22: 17
(UŽIVO, VIDEO) Larn-Crvena zvezda (0:2): Magija Bukarija i realizacija Kostova za dupliranje prednosti
Krajnji cilj je dobro poznat.
OFK Beograd i Radnik iz Surdulice remizirali su 1:1 u meču 33. kola plej-ofa , Superlige Srbije, u susretu u kom su viđena dva pogotka već u prvom poluvremenu, ali i propuštena velika šansa gostiju sa bele tačke.
"Romantičari" su prvi zadali udarac i poveli u 19. minutu, kada je posle asistencije Marka Gobeljića mrežu zatresao Hoard. Ipak, odgovor Radnika nije se dugo čekao, pa je Borko Duronjić u 39. minutu doneo izjednačenje timu iz Surdulice.
Gosti su do kraja prvog dela mogli i do potpunog preokreta, ali je u 44. minutu Vukašin Bogdanović propustio priliku sa penala da Radniku donese prednost pošto je promašio penal. Tako se na odmor otišlo rezultatom 1:1, koji je ostao na semaforu i u nastavku utakmice.
OFK je tokom meča imao nešto veći posed lopte i više udaraca, ali je Radnik bio opasniji kada su u pitanju najveće prilike, pa podela bodova deluje kao najrealniji epilog duela na Karaburmi.
Posle ovog remija OFK Beograd je ostao šesti na tabeli sa 45 bodova, dok je Radnik odmah iza sa 44 osvojena boda.
Mozzart Bet Superliga (33. kolo, plej-of)
nedelja
OFK Beograd
1:1 (1:1)
Radnik
Hord 19'
Duronjić 39'
Novi Pazar
2:2 (1:1)
Čukarički
Sadi 30'
Tedić 28'
L. Đorđević 82'
Omoregbe 87'
Crvena zvezda
3:0 (1:0)
Partizan
Eraković 18'
Avdić 68'
Seol 87'
Vojvodina
0:0
Železničar
Teško je osporiti da Svetsko prvenstvo nije bilo uspešno - čak i nakon presedana kada je američki predsednik Donald Trump intervenisao i doveo u pitanje integritet turnira.
Na turniru je učestvovalo rekordnih 48 reprezentacija i odigrane su čak 104 utakmice.
Prenosi utakmica Svetskog prvenstva sele se sa televizijskih ekrana na društvene mreže.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo ima rekordne 104 utakmice, nakon što je FIFA proširila takmičenje na 48 reprezentacija. Do kraja turnira, predsednik FIFA Gianni Infantino prisustvovaće gotovo polovini svih mečeva.
Politička pozornica Svetskog prvenstva 2026. konačno je preuzela glavnu ulogu na kraju drugog polufinala.
07.04.2026 17: 56
Iskusni fudbaler se u razgovoru za portal Arene Sport prisetio nekih svetlih trenutaka sa "Omladinskog stadiona"...
04.04.2026 16: 57
Generalni direktor OFK Beograda Balša Terzić rekao je danas da je povratak kluba na "Omladinski stadion" veoma važan trenutak.
17.07.2026 19: 13
OFK Beograd nastavio je sa ambicioznim prelaznim rokom
17.07.2026 16: 19
Rastanak koji ne znači i kraj saradnje?
YouTube
pre 1d
YouTube
pre 1d
pre 4 minuta 22: 17
Krajnji cilj je dobro poznat.
pre 49 minuta 21: 32
Ekipa iz Pančeva neće u nedelju igrati protiv Radničkog u Kragujevcu.
pre 1 sat 21: 18
Vest Hem prihvatio ponudu od 68 miliona funti iz Saudijske Arabije.
pre 1 sat 20: 53
Železničar u sredu (21.00 Tv Arena Premium 1) dočekuje ekipu iz Portugala.
Ostavite komentar