pre 1 minut 16: 42
Može li ovo da pomogne Jokićevom Denveru? Edvards završio plej-of seriju...
A možda ga uopšte više i ne bude u doigravanju...
Fudbaleri Partizana doživeli su težak poraz u derbiju 26. kola Superlige Srbije.
Na stadionu "Karađorđe" u Novom Sadu izabranike trenera Damira Čakara savladala je novosadska Vojvodina rezultatom 3:0 (1:0), čime je agonija kluba iz Humske nastavljena, a crno-beli su doživeli i treći uzastopni rezultatski neuspeh.
Nakon poraza od Crvene zvezde identičnim rezultatom 3:0 na najvećem srpskom stadionu i šokantnog poraza od OFK Beograda (1:2) na stadionu u Humskoj, aktuelni srpski vicešampion nastavio je sa posrtanjima, ali ovo ipak nije naduži niz neuspeha u elitnom takmiačrskom rangu srpskog klupskog fudbala.
Crno-beli su u dva navrata beležili i po četiri neuspeha u kontinuitetu.
Prvi put im se to dogodilo u sezoni 2006/07 kada su između 6. i 9. kola poraženi u sledećim mečevima:
Partizan – Hajduk Kula 0:1
OFK Beograd – Partizan 1:0
Partizan – Vojvodina 0:1
Crvena zvezda – Partizan 1:0
U sezoni 2018/19, Partizan je "izjednačio" navedeno ostvarenje. U mečevima između 25. i 28. takmičarske runde, zabeležio je neuspehe u duelima sa:
Radnički Niš – Partizan 1:0
Partizan – Napredak Kruševac 0:1
Čukarički – Partizan 1:0
Partizan – Voždovac 1:2
U oba navedena slučaja, Partizan niti jednom nije izgubio sa više od gola razlike, tako da prethodnih 180 minuta fudbala ipak predstavlja najteži period u istoriji Partizana, barem kada posmatramo klupska ostvarenja u XXI veku. U duelima sa Crve om zvezdom, OFK Beogradom i Vojvodinom, crno-beli su samo jednom zatresli protivničku mrežu, dok su njihovi golmani čak osam puta vadili loptu iz gola.
U narednom kolu superligaškog karavana Partizan dočekuje ekipu TSC iz Bačke Topole, tim koji u aktuelnoj sezoni ne beleži očekivane rezultate i svakako će pokušati da situacoju preokrene u meču protiv ranjenog velikana.
Prema poslednjim finansijskim izveštajima, Hearts ima prihod od 24,4 miliona funti, dok Rangers ima 83,5 miliona, a Celtic 143,4 miliona funti.
Za razliku od tradicionalnog kockanja, opklade su dostupne u svega nekoliko klikova.
Svetsko prvenstvo godinama je bilo najmasovniji sportski događaj na planeti. Upravo zato se oko Mundijala 2026. već sada formira ozbiljan problem.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
24.04.2026 20: 31
Podatak koji govori o nemoći slavnog engleskog kluba.
24.04.2026 11: 00
Esencija svetkovine srpskog klupskog fudbala se izgubila u vremenu i prostoru.
19.04.2026 15: 56
Već je odradio i prvi trening sa ekipom.
18.04.2026 11: 58
Stručnjak koji je crno-bele izveo na "pravi put" i omogućio im da ostvare ono što je smatrano nemogućim, odlukom klupskog rukovodstva napušta klupu.
YouTube
pre 19h
YouTube
pre 20h
pre 8 minuta 16: 36
Crveno-beli i crno-beli igraju 179. "večiti derbi" u 33. kolu plej-ofa Mozzart Bet Superlige.
pre 20 minuta 16: 24
Ipak crno-beli neće moći da računaju na iskusnog defanzivca.
pre 23 minuta 16: 21
Rajo Valjekano i Real Sosijedad odigrali su spektakularan meč bez pobednika – 3:3 u 32. kolu La Lige, u susretu u kom je viđeno gotovo sve: šest golova, dva poništena pogotka domaćih posle VAR provere, penal, velika drama u nadoknadi i crveni karton po završetku utakmice.
pre 1 sat 15: 35
Crvena zvezda večeras na stadionu "Rajko Mitić" igra 179. večiti derbi protiv Partizana, a ulog je velik za ekipu Dejana Stankovića.
Ostavite komentar