pre 3 minuta 20: 30
(UŽIVO) Crvena zvezda - Efes (1/4): Počela je utakmica u Beogradskoj areni
Utakmicu 29. kola Evrolige možete ispratiti od 20.30 časova na kanalu TV Arena 1 premium.
TV Arena sport
Srpski superligaši stigli su na pripreme u Antaliju, puni očekivanja da će ih dočekati pravo mediteransko sunce. Ipak, umesto idealnih vremenskih uslova, ekipe je na turskoj obali dočekalo znatno hladnije vreme, oko deset stepeni, uz jak vetar i povremenu kišu.

TV Arena sport
Iako na prvi pogled ne deluje primamljivo, ovakve vremenske prilike nisu ništa neuobičajeno za ovo doba godine u Antaliji.
Kako navode meteorolozi, već od sutra se očekuje stabilizacija vremena i znatno prijatniji uslovi, što bi trebalo da olakša rad stručnim štabovima i igračima.
Za sada, najveći problem superligašima predstavlja snažan vetar, koji otežava treninge. Posebno će biti zanimljivo videti kako će proteći današnje prijateljske utakmice, s obzirom na to da su udari vetra veoma jaki, a za kasnije sate prognozira se i nova prolazna kiša.
Bez obzira na početne poteškoće, nema sumnje da će ekipe pokušati da iz maksimuma iskoriste boravak u Antaliji, jer se upravo u ovakvim uslovima često gradi fizička spremnost neophodna za nastavak sezone.
Danas bi na teren inače trebalo da izađu Železničar iz Pančeva, Mladost iz Lučana i još neki superligaši.
Dva brata, Estithmara Moutaz Al-Khayyat i Ramez Al-Khayyat, ulažu u obnovu Sirije.
Profesionalni sport više nije industrija zabave. Po strukturi prihoda i stabilnosti "cash flowa" sve više liči na infrastrukturu. Ipak, način na koji se finansira i dalje odražava logiku porodičnog vlasništva, a ne tržišta kapitala.
Na prvi pogled, ostanak Darija Šarića u NBA ligi još jednu sezonu nije izgledao kao velika sportska vest. Nema velikog ugovora, nema statusa zvezde, nema garantovane uloge u rotaciji.
Giannis Antetokounmpo nije promenio dres do NBA trade deadlinea, ali je promenio dimenziju priče.
Ben Harburg je slavio nakon što je njegov fudbalski tim Al Kholood pobedio u spektakularnoj utakmici sa sedam golova i prvi put se plasirao u polufinale Kraljevog kupa.
18.01.2026 15: 40
Veljko Žurić je već upisao debi za seniorski sastav Čukaričkog, i to u poslednjem kolu jesenjeg dela sezone, u duelu protiv Spartaka u Subotici. Mladi štoper je na Banovo brdo stigao iz Crvene zvezde, a za omladinski tim „brđana“ odigrao je 17 utakmica i postigao jedan pogodak.
13.01.2026 09: 15
Zvezd, Partizan i Čukarički imaju terene u sklopu svojih hotela, pa tako ne gube vreme na odlaske van kompleksa na treninge.
10.01.2026 17: 24
Prva provera zakazana je za 14. januar protiv poljske Krakovije. Samo tri dana kasnije, tim koji sa klupe predvodi Milan Lešnjak ukrstiće koplja sa češkim Slovačkom.
21.02.2026 14: 40
Fudbaleri Čukaričkog poraženi su u sve tri utakmice prolećnogf dela sezone.
pre 9 minuta 20: 25
Crnogorski reprezentativac je 2025. godine prešao iz Budućnosti u Lans.
pre 16 minuta 20: 18
Večeras se igraju preostele četiri revanš utakmice plej-ofa osmine finala UEFA Lige šampiona.
pre 35 minuta 19: 59
Zbog sukoba navijača "plavci" plaćaju 325.000, a "čekićari" 300.000 funti.
pre 58 minuta 19: 36
Lil pred sobom ima izuzetno zahtevan zadatak u četvrtak od 18.45
Ostavite komentar