pre 6 minuta 07: 59
Poznata satnica kada Zvezda gostuje Barseloni
Crveno-beli igraju u utorak protiv Katalonaca u plej-inu Evrolige.
FK Crvena zvezda
Dejan Stanković je u decembru drugi put nasledio Vladana Milojevića u Crvenoj zvezdi i danas od 15.00 časova, uz prenos na TV Arena 2 Premium kanalu, imaće povratnički debi. Rival crveno-belima biće nemački trećeligaš Manhajm.
Sa samo četiri treninga u prethodna tri dana, Zvezda ulazi u odigravanje prvog meča koji će se specifično igrati tri puta 30 minuta. Želi Stanković da proba sve igrače koje je poveo na pripreme u Antaliju, a ima ih 33 jer se priključio juče i napadač Džej Enem, koji je doveden na pozajmicu iz OFK Beograda.
Malo je i vremena da se vidi kako Stanković želi da igra Zvezda. Igrači su isti, samo ćemo videti kakve će im zahteve postaviti novi trener. Zato su i treninzi kombinovani, malo kondicije, više nekih taktičkih delova jer treba sve dovesti u neku harmoniju. Zati je i izabran nemački trećeligaš, kao prvi filter i reper.
Jedino što crveno-beli nemaju vreme, u dve nedelje moraju da urade ono što se radi za pet-šest i povrh toga trebalo bi da budu na 90 odsto forme već 22. januara kada gostuju Malmeu u sedmom kolu UEFA Lige Evrope.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
14.04.2026 17: 39
Gol kakav mogu postići samo istinski majstori fudbalske igre.
14.04.2026 14: 56
Od leta će krenuti nekim drugim putem.
14.04.2026 12: 18
Samo je pitanje trenutka kada će se dogoditi.
13.04.2026 15: 34
Scenario je jasan ukoliko nijedan od pomenutih klubova ne osvoji nacionalno prvenstvo, a ni Šahtjor ne dođe do titule, Crvena zvezda bi mogla direktno u Ligu šampiona. U suprotnom, crveno-beli bi morali da krenu put kroz kvalifikacije, već od drugog kola.
pre 8 sati 23: 08
Remi vredan dugo čekane promocije...
pre 9 sati 22: 55
Okončani su današnji mečevi u Ligi 1...
pre 9 sati 22: 42
"Azuri" su večeras praktično stavili jednu ruku na trofej nakon pobede protiv Kaljarija 3:0 (0:0) u 33. kolu Serije A.
pre 9 sati 22: 34
Bivši trener Partizana doživeo nezgodu...
Ostavite komentar