• najnovije

(KRAJ) Novi Pazar uzeo bod u Beogradu protiv Zvezde

28.05.2023 20:55
(KRAJ) Novi Pazar uzeo bod u Beogradu protiv Zvezde MN Press

Fudbaleri Crvene zvezde igraju poslednju utakmicu sezone, od 19 sati na stadionu "Rajko Mitić" dočekuju Novi Pazar, uz direktan prenos na TV Arena 1 Premium.

Podsetimo, crveno-beli su u četvrtak osvojili Kup Srbije pobedom nad Čukaričkim, dok su titulu u domaćem prvenstvu osvojili još u prvom kolu plej-ofa. Ovo će biti ujedno i poslednji meč Miloša Milojevića na klupi beogradskog kluba, koga će od naredne sezone naslediti Barak Bahar.

Crvena zvezda - Novi Pazar

Stadion: Crvene zvezde.

Sudija: Novak Simović.

CRVENA ZVEZDA: Borjan, Nikolić, Eraković, Milunović, Azarovi, Mijailović, Kanga, Mitrović, Ivanić, Bukari, Mijatović

NOVI PAZAR: Slavković, Adešina, Bogdanovski, Ergelaš, Gavrić, Joksimović, Kiković, Kurdić, Momčilović, Rubežić, Stanojlović

(UŽIVO) Crvena zvezda - Novi Pazar

28.05.2023. 21:12

Kraj utakmice u Beogradu: Pazarci odoleli Zvezdi - 2:2

Završena je utakmica u Beogradu. Zvezda i Novi Pazar remizirali su 2:2 u poslednjem kolu domaćeg prvenstva. Crveno-beli su dva puta vodili na Marakani, ali su gosti oba puta uspeli da stignu prednost rivala i da na kraju dođu do zasluženog boda. Imali su Beograđani nekoliko povoljnih prilika da u finišu dođu do celog plena, kada su se u šansama smenjivali Kanga i Krstičić, ali je falilo malo više koncentracije u završnici.

28.05.2023. 21:00

93. MINUT: Velika šansa za Zvezdu

Imao je Krstičić odličnu šansu da dovede Zvezdu na prag pobede, ali se nije najbolje snašao sa 12-13 metara od gola Pazara. Šutirao je pored stative, propustivši priliku da se pogotkom oprosti od dresa crveno-belih.

28.05.2023. 20:55

82. MINUT: Prekid u Beogradu zbog bakljade Delija

Prekinuta je utakmica na Marakani zbog koreografije koju su napravili navijači Zvezde. Veliki oblak dima od brojnih baklji, nadvio se nad terenom i glavni arbitar Novak Simović odlučio je da zaustavi meč dok se dim ne raziđe. Prekid traje već nekoliko minuta...

28.05.2023. 20:45

74. MINUT: Goool! Pazar uzvraća udarac preko Stanojlovića - 2:2

Samo što je Zvezda povela 2:1, Stanojlović je uzvratio udarac i doneo egal Pazarcima i najavio dramu!

28.05.2023. 20:41

72. MINUT: Goool! Leković vraća vođstvo Zvezdi - 2:1

Ponovo vodi Zvezda. Beograđani su izdržali nalet gostiju u ovom periodu i golom Stefana Lekovića poveli 2:1. To je bio njegov prvenac u dresu šampiona Srbije.

28.05.2023. 20:30

60. MINUT: Pazarci izjednačili na Marakani, Evrogol Momčilovića.

Taman što je Zvezda povela golom Kange, gosti su se ubrzo vratili u meč. Miljan Momćilović doneo je izjednačenje Pazarcia i to pravim evrogolom sa ivice kaznenog prostora.

28.05.2023. 20:22

53. MINUT: Zvezda vodi 1:0, stelac Kanga!

Goool. Probila je Zvezda bedem Pazaraca u 52. minutu, a strelac je bio Gelor Kanga, posle lepe asistencije Iraklija Azarova sa boka!

28.05.2023. 20:18

49. MINUT: Zvezda nastavlja pritisak

Drugo poluvreme počelo je nešto konkretnije za domaćina. Zvezda je nastavila da vrši pritisak na poslednju liniju rivala, gde se u solidnoj prilici našao Katai, ali je njegov udarac glavom završio kraj gola gostiju.

28.05.2023. 19:59

Kraj prvog poluvremena: Nula u Beogradu

Završeno je prvih 45 minuta utakmice, gde nije bilo previše uzbuđenja. Zvezda je kontrolisala meč, imala inicijativu, ali nije uspela da kapitalizuje svoje šanse. Najveću priliku imao je Mijatović u finišu poluvremena, kada je dobro zahvatio loptu glavom nakon centaršuta Azarova, ali je Slavković dobro reagovao.

28.05.2023. 19:38

30. MINUT: Bez velikih uzbuđenja na Marakani

Nema promene rezultata, kao ni većih uzbuđenja u Beogradu. Lopta je u nogama domaćina, koji pokušava da kroz prekide probije bedem Pazaraca, ali je odbrana gostiju na visokom nivou.

28.05.2023. 19:31

13. MINUT: Beograđani sve opasniji

Imaju inicijativu izabranici Miloša Milojevića, uglavnom prete po bokovima, ali još uvek nema ozbiljne prilike pred golom Pazara. Bukari se u dva navrata našao u solidnim prilika, međutim nije se najbolje snašao u kaznenom prostoru rivala, ostaje 0:0.

28.05.2023. 19:28

5 MINUT: Zvezda preti od starta

Pritiska domaćin od samog starta, ali za sada još uvek nema promene rezultata. Pazaraci su se orjentisali na odbranu, u potpunosti su prepustili rivalu sredinu terena i prema svemu sudeći, šansu će tražiti iz kontre.

28.05.2023. 19:20

Navijači Zvezde počeli sa slavljem

Počela je utakmica na stadionu "Rajko Mitić", gde su uoči prvog zvižduka navijači Crvene zvezde napravili divnu koreografiju. Veliki broj barjaka preplavio je tribine, a kako je to izgledalo pogledajte u prilogu ispod. Podsetimo, Zvezda je već osvojila titulu, pa utakmica protiv Pazaraca nema takmičarski značaj.