pre 6 minuta 20: 42
(UŽIVO) Partizan - Crvena zvezda: Počeo spektakl u Beogradskoj areni, dosta nervoze na početku meča sa obe strane
Prvi večiti derbi ove sezone igra se večeras (20.30 TV Arena Premium 1)
Oglasio se i FSS nakon tragične smrti Mladena Žižovića, trenera Radničkog 1923, koji je preminuo tokom meča 14. kola Superlige Srbije protiv Mladosti u Lučanima.
Fudbalski savez Srbije izražava duboku tugu, napominjući da je ovo gubitak za Srbiju, ali i ceo region.
"FSS sa nevericom i dubokom tugom primio je vest o iznenadnoj smrti Mladena Žižovića, trenera FK Radnički 1923, koji nas je prerano napustio u 45. godini. Njegov odlazak predstavlja neizmeran gubitak za čitavu fudbalsku zajednicu. Izražavamo najdublje saučešće porodici, članovima FK Radnički 1923, kao i svim prijateljima i poštovaocima Mladenovog lika i dela. Počivaj u miru, Mladene. Tvoja ljubav prema fudbalu i trag koji si ostavio ostaje zauvek sa nama", piše u saopštenju FSS.
Como 1907 je ušao u italijanski fudbal kao anomalija - mali stadion, malo tržište i godinama hronična nestabilnost. Međutim, danas je to najbrže rastući sportsko-poslovni projekat u Seriji A.
Veštačka inteligencija postaje deo svakodnevnog operativnog ritma fudbalskih klubova, ali Bayern je prvi koji je povukao radikalan potez, blokirao je ChatGPT i preusmerio sve zaposlene na svoju AI platformu u privatnom cloudu
Lisabon, 20. novembar 2025 - VTEX Connect Europe, vodeći događaj e-commerce industrije, koji je ove godine održan u Lisabonu, okupio je impresivnih 1.800 donosilaca odluka iz više od 40 zemalja. Konferencija, koja se odvijala paralelno s poznatim WebSummitom
U fudbalu ne postoje težinske kategorije. Nema klasifikacija po snazi, veličini ili budžetu, niti ograničenja ko sa kim sme u ring .
Sport na praznike nije globalni standard, to je civilizacijski razdvojen refleks. U SAD i Velikoj Britaniji praznici su vrhunac sportske potrošnje i najskuplji TV slotovi u godini. U ostatku Evrope praznici su crvena linija, stadion se zatvara, a Božić ostaje isključivo porodičan.
04.11.2025 14: 15
Komemoracija će biti održana sutra, u sredu, u 10 časova u Banskom dvoru u Banjaluci, dok će sahrana biti obavljena u četvrtak u 13 časova na Gradskom groblju u Bijeljini.
03.11.2025 20: 59
Golman Radničkog 1923 ne može da dođe sebi posle tragičnog odlaska trenera Mladen Žižovića.
03.11.2025 19: 42
Mladi stručnjak iz Bosne i Hercegovine samo se srušio tokom meča u Lučanima.
26.10.2025 15: 05
Radnički 1923 je pobedio TSČ rezultatom 2:1 na stadionu „Čika Dača“ u Kragujevcu. Strelci za domaće bili su Džardžu i Bevis, dok je jedini gol za TSC postigao Sing.
pre 14 minuta 20: 35
Austrijanac je još jednom "stisnuo zube" i protiv Šturma odigrao 45 minuta za Zvezdu.
pre 1 sat 19: 04
Egipatski fudbaler i menmadžer Arne Slot pružili jedan drugome ruku.
pre 2 sata 18: 41
Iskusni stručnjak je poslednji posao imao u iranskom Nasajiju.
pre 2 sata 18: 03
Trener "stare dame" Miroslav Tanjga pred duel sa OFK Beogradom u okviru 19. kola Superlige Srbije upozorio je da njegovom timu "ne sme da se ponovi IMT", aludirajući na nedavni poraz od "traktorista" u Novom Sadu, koji je stigao upravo posle prvog trijumfa nad Zvezdom.
USKORO!
Sve o sportu na jednom mestu
APP TV Arena sport
3 dana
Ostavite komentar