pre 15 minuta 11: 55
Murate, Embolo je VARAO i zato ste ispali
Švajcarska je te večeri mogla da izbaci svetskog prvaka. Imala je igru, rezultat i momentum. Doduše, ne ni Feliksa Briha kada je jedan igrač odlučio da umesto fudbala proba pozorište.
Ma nije mu ni minut bio potreban da napravi razliku na 177. "večitom derbiju". Nemanja Radonjić zamenio je Aleksandra Kataija i prvim kontaktom sa loptom zatresao mrežu Partizana.
Crvena zvezda sada vodi sa 2:0 na derbiju sa crno-belima, a dotle je stigao sjajnom reakcijom Radonjića svega 38 sekundi po ulasku na teren. Mirko Ivanić je bio akter i drugog gola, a prosledio je pas u prazan prostor peterca kluba iz Humske. Na slobodnu loptu nasrnuo je Radonjić, koji je iskoristio neopreznost golmana Partizana (koji je takođe krenuo ka lopti) da duplira prednost.
Prenos najveće utakmice srpskog fudbala možete pratiti na kanalu TV Arena 1 premium, ili na našem LAJV BLOGU.
Lionel Messi i Cristiano Ronaldo stvorili su tokom poslednjih decenija najveće fudbalsko rivalstvo modernog doba.
Procvat u zapošljavanju koji je Svetsko prvenstvo u fudbalu trebalo da donese Sjedinjenim Američkim Državama (SAD) izgleda se na kraju ipak neće ostvariti.
Nacionalni dresovi Norveške rasprodati su svuda, prodaja piva porasla je za trećinu, a Norvežani se otimaju za mesto sa kojeg će gledati istorijsko četvrtfinale protiv Engleske.
Za Vimbldon je obezbeđen nagradni fond koji je za 20 odsto veći nego prošle godine i i te kako je probudio optimizam najboljih tenisera širom sveta.
Vladini zvaničnici potvrdili su da premijer planira da odobri taj dodatni neradni dan.
04.07.2026 10: 02
Kapiten Ivanić najveći benefit "crveno-belih" na pripremama u Austriji.
15.06.2026 11: 20
Generalni direktor crveno-belih objasnio na kakvu je "bombu" u prelaznom roku govorio Stanković, ali i jasno istakao da je cilj plasman u Ligu šampiona.
15.06.2026 10: 40
Dejan Stanković ima veliku želju da ove sezone sa crveno-belima stigne do ligaške faze Lige šampiona. Poželeo je dobrodošlicu i Saši Iliću u Partizanu, govorimo je o prelaznom roku, ciljevima u sezoni.
15.06.2026 10: 06
Crveno-beli počeli pripreme za novu sezonu.
pre 1 sat 11: 07
Crveno-beli večeras (20.15 Tv Arena Premium 1) gostuje Ferencvarošu u prvom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope
pre 1 sat 10: 24
Uoči utakmice generacije...
pre 11 sati 00: 15
Kapiten Partizana, Vanja Dragojević karijeru nastavlja u Rendžersu, nezvanično saznaje TV Arena sport. Crno-beli su, prema našim informacijama, prihvatili poslednju ponudu kluba iz Glazgova, a transfer bi trebalo da iznosi oko 5.500.000 evra, uz moguće dodatne bonuse koji će biti poznati po ozvaničenju posla.
pre 13 sati 22: 25
Pre njega u klub je stigao i iskusni vezni fudbaler Damjan Krajišnik. Reč je o igraču sa bogatim superligaškim iskustvom, dobro poznatom domaćoj fudbalskoj javnosti po nastupima za Mladost iz Lučana, Metalac, Radnički iz Kragujevca i Železničar iz Pančeva.
Ostavite komentar