pre 9 minuta 08: 48
Amir Galenoi sastavio startnu jedanaestorku za drugo kolo i srušio rekord Svetskih prvenstava
Dobili smo najstariji tim u istoriji najvećeg fudbalskog takmičenja.
Talentovani južnokorejski reprezentativac Jung Vu Seol otvoreno je govorio za medije iz svoje zemlje o razočaranju što ovog leta nije realizovao prelazak iz Crvene zvezde.
Iako je bilo interesovanja iz ozbiljnih evropskih klubova, konkretan dogovor nije postignut.
U najavi razgovora sa Seolom, koji je usledio nakon trijumfa Južne Koreje nad SAD u prijateljskom susretu, korejski mediji su istakli:
„Seol se prošlog leta priključio Crvenoj zvezdi i brzo postao neizostavan deo ekipe. Ipak, tokom ovog prelaznog roka sanjao je korak više, interesovanje su pokazali klubovi iz Premijer lige i Bundeslige, ali transfer se nije dogodio", napisali su mediji iz Južne Koreje.
Fudbaler Zvezde je rekao da je hteo da napravi iskork više u karijeri, ali do realizacije na kraju nije došlo.
„Moj cilj je bio da napravim iskorak. Pred Svetsko prvenstvo želeo sam da igram na višem nivou, a zaista smo vodili ozbiljne razgovore sa nekoliko klubova. Nažalost, do realizacije nije došlo i to me je poprilično pogodilo. Bio sam utučen neko vreme, ali nisam sebi dozvolio da potonem. Poziv u reprezentaciju stigao je u pravom trenutku i vratio mi je fokus“, poručio je Seol.
Dok se Lionel Messi pripremao da izađe na teren za prvu utakmicu svog šestog i poslednjeg FIFA Svetskog prvenstva, Argentinci su jurili drugačiji trofej: njegovu nedostižnu zlatnu sličicu.
Kada je Nike Inc. predstavio šestominutnu reklamu za Svetsko prvenstvo, pažnja se usmerila na glumačku i sportsku postavu koja je uključivala fudbalske zvezde Cristiana Ronalda i Kyliana Mbappéa, uz imena poput Kim Kardashian.
Međunarodni sportski događaji obično su veliki generatori prihoda. A nema veće pozornice od Svetskog prvenstva u fudbalu.
Nakon što su Zelenortska Ostrva u ponedeljak odigrala 1:1 sa Španijom, ostvarivši jedan od najneočekivanijih rezultata u tokom ovogodišnjeg Svetskog prvenstva u fudbalu, sve oči bile su uprte u njihovog golmana koji je teren napustio u suzama.
Ovogodišnje Svetsko prvenstvo prvo je koje se održava nakon što su tržišta predviđanja poput Kalshija i Polymarketa stekla veliku popularnost kao novi način klađenja na sportske događaje.
28.04.2026 05: 55
Englezi ozbiljno zagrizli.
27.04.2026 16: 07
Zov elitnog takmičenja može biti ključan?
19.04.2026 17: 28
Pokazao je da je fudbal umetnost
YouTube
pre 3h
YouTube
pre 4h
pre 12 sati 20: 44
Kraj kontroverzi koje su razbesnele fudbalski svet.
pre 16 sati 16: 40
Fudbaleri Crvene zvezde doputovali su danas u Austriju gde će se do 5. jula pripremati za novu sezonu u kojoj će braniti "duplu krunu" u domaćem prvenstvu i boriti se za ligašku fazu Lige šampiona, saopštio je beogradski klub.
pre 18 sati 14: 20
Samo dan pošto je ozvaničio prvo letnje pojačanje – engleskog štopera Bilija Džija, Železničar je promovisao još jednog novog igrača. U Pančevo je stigao Nemanja Zarić, 21-godišnji vezni fudbaler srpskih korena koji je rođen u Švajcarskoj.
pre 20 sati 12: 09
Ređaju se otkazi u susret Evropskom prvenstvu za fudbalere do 19 godina.
Ostavite komentar