
pre 4 sata 22: 57
Novo saopštenje Reala: Igramo finale Kupa, nikad nismo razmišljali drugačije
Finale Kupa Kralja između Reala i Barselone (subota, 22.00, TV Arena 1 Premium) će se igrati.
Radnički i Crvena zvezda su remizirali 1:1 (0:0) na stadionu "Čika Dača" u Kragujevcu u okviru šestog kola Mozzart Bet Superlige Srbije.
S obzirom na to da je titula davno osvojena, šef stručnog štaba Crvene zvezde, Miloš Milojević, je na teren izveo kombinovani sastav. U prvom poluvremenu aktuelni šampion nije stvorio veliki broj šansi, ali je u drugom uhvatio bolji ritam i bio opasniji.
Sa druge strane, Radnički je pokazao da je tim sa velikim potencijalom i kvalitetom. Čak je u određenim periodima bio bolji rival od protivnika. Međutim, verovatno da ništa od neizvesnosti ne bi bilo da Kragujevčani na golu nisu imali sjajnog Stojana Lekovića. Talentovani čuvar mreže je odbranio apsolutno sve što je mogao i činilo se da je nesavladiv, ali se sa tim ne bi složio i Mirko Ivanić.
Naime, Zvezdin ofanzivac je u igru ušao u 78. minutu, a već pet minuta nakon toga se upisao u strelce i to na kakav način! On je dobio pas od Iraklija Azarova na ivici šesnaesterca, a onda je pogledao i fenomenalnim udarcem savladao Lekovića i postigao spektakularan pogodak.
Činilo se da će crveno-beli na kraju odneti sva tri boda, ali se Luka Zorić postarao da tako ne bude. Svega dva i po minutu nakon primljenog gola, Radnički je došao do izjednačenja. Stefan Čolović je u 86. minutu poslao centaršut na drugu stativu, odakle je Evandro vratio loptu u srce šesnaesterca, a Zorić zatresao mrežu i postavio konačan rezultat - 1:1.
Podsetimo, u poslednjem kolu Radnički je gostovati Čukaričkom, dok će Crvena zvezda dočekati Novi Pazar.
Stadion: Čika Dača
Sudija: Nikola Đorđević
Strelci: Zorić u 86. minutu za Radnički, Ivanić u 84. minutu za Zvezdu
RADNIČKI 1923: Leković - Miličić, Ivanović, Mitrović, Pecelj - M. Vidović, Zorić (od 90+1. U. Vidović) - Čolović, Vidosavljević (od 27. Srnić), Jovanović (od 46. Evandro) - Mulunović (od 74. Maksimović).
CRVENA ZVEZDA: Vasiljević - Spajić (od 66. Eraković), Milunović, Leković (od 46. L. Nikolić) - Mitrović (od 46. Mituljikić), Kangva, Mijailović, Rodić (od 66. Azarov) - Mijatović (od 78. Ivanić), Katai - Rakonjac
Plej-of Mozzart Bet Superlige Srbije, šesto kolo:
Subota
Radnički 1923 - Crvena zvezda 1:1 (0:0)
/Zorić 86 - Ivanić 83/
Nedelja
Vojvodina - Partizan 19.00 (TV Arena 1 Premium)
Novi Pazar - Bačka Topola 21.00
Voždovac - Čukarički 21.00
Ulazak hrvatske zvezde Luke Modrića u vlasničku strukturu Swansea Cityja nije slučajanost, već strateški spoj sportskog instinkta, poslovne znatiželje i globalnog brendiranja.
Puma je tek 2021. ponovo ušla u segment ozbiljnog trčanja i pokušava da nadoknadi zaostatak.
Ova investicija dolazi u trenutku kada platforme za striming kao što su Netflix i Disney+ sve više podstiču nezavisne filmske producente, nudeći globalnoj publici distribuciju njihovih filmova.
Dončićev odlazak bio je najveći test za tim otkako su milijarderka Miriam Adelson i njena porodica kupili kontrolu nad timom pre više od godinu dana od Marka Cubana, s kojim se nisu konsultovali oko ovog transfera.
Potezom koji iznova potvrđuje rastući trend sportskih investicija među aktivnim i bivšim profesionalnim sportistima, Modrić je postao manjinski suvlasnik engleskog kluba Swansea City AFC.
08.02.2025 17: 23
Crvena zvezda slavila u meču 22. kola.
12.09.2024 17: 15
Kako je saopštila Disciplinska komisija FSS klub iz Kragujevca u naredne tri utakmice na domaćem terenu neće moći da računa na pomoć navijača. Uz to Radnički će morati da plate i novčanu kaznu u iznosu od 500.000 dinara, dok je Crvena zvezda kažnjena sa 200.000 dinara.
01.09.2024 22: 20
Nemili događaji u Gornjem Milanovacu prouzrokovali su lakše povrede kog članova Crvene zvezde
01.09.2024 21: 00
Uz dosta muke, okončan je susret Crvene zvezde i Radničkog.
pre 4 sata 22: 57
Finale Kupa Kralja između Reala i Barselone (subota, 22.00, TV Arena 1 Premium) će se igrati.
pre 4 sata 22: 42
PSŽ poražen od Nice 1:3 (1:1) u 31. kolu Lige 1.
pre 4 sata 22: 20
Osvajač nekoliko titula prvaka Nemačke nije uspeo da iskoristi terensku nadmoć protiv mnogo slabije rangiranih gostiju.
pre 6 sati 20: 36
Lider Premijer lige Rusije pobedio Dinamo na gostovanju 3:2 (2:1).
Ostavite komentar