Pazarci angažovali igrača Bešiktaša | Arena Sport
srb
najnovije
Superliga Srbije

Novi Pazar se rastao sa Ljajićem, a onda angažovao igrača Bešiktaša

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

09.08.2025 09:00
Vladimir Gaćinović dobio je dva velika pojačanja FK Novi Pazar
Vladimir Gaćinović dobio je dva velika pojačanja

Fudbalski klub Novi Pazar ostao je bez Adema Ljajića, koji je juče potpisao za Sarajevo, ali je odmah reagovao sa novim pojačanjima. U klub su stigli igrače iz Turske - Burak Ingenč i Arda Kilič.

Oni će za Novi Pazar igrati do kraja sezone kao pozajmljeni fudbaleri. Ingenč (19) je stigao iz Antalije i igra u veznom redu, dok je levo krilo Kilič (20) fudbaler Bešiktaša.

Kiliča krase brzina, sjajan dribling i izuzetna prodornost, a već važi za jednog od najperspektivnijih mladih igrača u turskom fudbalu.

 

 

Profesionalni ugovor sa Bešiktašem potpisao je u aprilu 2024. i vezan je za crno-bele do 2028. godine. Debitovao je za prvi tim u oktobru 2023. protiv Gacijantepa.

 

 

Novi Pazar u četvrtom kolu Superlige Srbije, u nedelju od 20.00, igra na gostujućem terenu protiv Radničkog iz Niša.

Pazarci su, do sada, odigrali dva meča u domaćem šampionatu, a osvojili su samo bod.

Pratite nas i putem Android ili iOS aplikacija

Ostavite komentar

Šta Srbija zapravo gleda

Ponuda sadržaja danas je praktično nepregledna. Striming platforme, društvene mreže i podkasti dostupni su na svakom uređaju i u svakom trenutku. Pa ipak, navike gledalaca u Srbiji pokazuju da televizija i dalje ima važno mesto, posebno u večernjim satima, kada se kraj dana za mnoge i dalje vezuje za TV ekran.