Superliga Srbije

Milojević za TV Arena sport: Odigrali smo dosta dobro

komentari (0)

Autor: TV Arena sport

19.07.2025 22:25
Vladan Milojević nije mnogo kritikovao Starsport
Vladan Milojević nije mnogo kritikovao

Premijera je uspela, Crvena zvezda je i irgom i rezultatom zadovoljila navijače na startu sezone u Superligi. Javor je pobeđen 4:0, ekipa je delovala dosta dobro, ofanzivno, agresivno, uputila je čak 30 udaraca ka golu Vasiljevića.

Trener crveno-belih Vladan Milojević nije krio zadovoljstvo.

"Odigrali smo dosta dobru utakmicu, kvalitetnu. Sigurno nismo u piku forme, ona će doći za nekoliko zvaničnih utakmica. Drugo su pripremne utakmice, druge su one za bodove. Probali smo da odmorimo veći broj igrača jer imamo utakmicu u utorak, tako da mogu da budem zadovoljan. Bilo je dobrih elemanata, ali i onih na kojima moramo da radimo", istakao je Milojević za TV Arena sport.

Crveno-bele već u utorak očekuje utakmica protiv Linkolna:

"To nam je svakako jedan od ciljeva. Nemamo mnogo vremena, ali očekujem da se dobro pripremimo za tu utakmicu, bez obzira na okolnosti. Već sam rekao da su u pitanju timovi koji su šampioni svojih država, tako da nas očekuje ozbiljan i zahtevan meč protiv Linkolna".

Na drugoj strani, trener Javora Radovan Ćurčić nije bio zadovoljan izdanjem ekipe:

"Nisam video to što sam hteo, morali smo mnogo bolje da rešavamo situacije jedan na jedan. Očekivao sam da Zv ezda bude dominantna u tim izolacijama. Bili smo u prvom delu nemoćni u tim situacijama. Zvezda je mnogo bolja od nas, iz ove utakmice možemo da izvučemo samo pouke. Nismo danas još uvek bili složena ekipa".