pre 12 minuta 10: 25
Makedonac osvojio drugo mesto na Beogradskom maratonu!
Etiopljanin postavio novi rekord...
Fudbalski klub Crvena zvezda objavio je da će ceremonija dodele šampionskog trofeja biti održana 24. maja od 18 časova na stadionu "Rajko Mitić" uoči meča poslednjeg, sedmog kola plej-ofa Superlige protiv Mladosti iz Lučana.
Crvena zvezda je navela da će fudbaleri šampiona Srbije odigrati meč protiv Mladosti u novim dresovima, koje će prvotimci "crveno-belih" nositi u takmičarskoj sezoni 2025/2026. Zvezda je još ranije obezbedila novu, 36. šampionsku titulu u istoriji kluba. "Crveno-beli" se nalaze na prvom mestu na tabeli plej-ofa SLS sa 96 bodova.
Utakmica između Crvene zvezde i Mladosti biće odigrana od 19 sati, uz direktan prenos na Areni 1 Premium.
"Puleni Vladana Milojevića će osmu godinu zaredom podići šampionski pehar, koji će ostati upamćen kao najranije osvojen u istoriji, a svečana ceremonija proglašenja šampiona će početi u 18 časova. Na duelu protiv Mladosti zvezdaši će imati priliku da po poslednji put u tekućoj sezoni i pred pauzu, bodre 'crveno-bele' na stadionu 'Rajko Mitić'", objavljeno je na sajtu Zvezde.
Starsport
"Crveno-beli" su pozvali navijače da u velikom broju dođu na stadion.
"Pored toga svi navijači našeg kluba imaju još mnogo razloga za dolazak na Marakanu, jer će kapije našeg stadiona biti otvorene za sve zvezdaše, koji će upravo 24. maja imati mogućnost da vide nove dresove u kojima će 'crveno-beli' nastupati u sezoni 2025/26. Razloga je nikad više, zato, obuci crveno ili belo i dođi na Marakanu 24. maja od 18 časova da zajedno proslavimo titulu", saopšteno je iz Zvezde.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
24.05.2025 14: 10
Šampionska proslava Crvene zvezde drugu godinu uzastopno održaće se i na Kalemegdanu, saopštili su crveno-beli.
24.05.2025 10: 55
Uoči utakmice sa ekipom Mladosti od 18 časova crveno-belima će biti uručene medalje i šampionski pehar.
24.05.2025 08: 25
Crvena zvezda je ove godine na dominantan način osvojila 36. šampionsku titulu i to najraniju u istoriji srpskog fudbala. Tim povodom, Zvezda će večeras organizovati spektakularnu proslavu, a navijačima je darivala besplatan ulaz, a kapije će biti otvorene i pre 18.00 časova.
17.05.2025 11: 50
Proslava titule na "Marakani" biće organizovana 24. maja na utakmici protiv Mladosti iz Lučana.
pre 36 minuta 10: 02
Magija je i dalje u nogama Argentinca...
pre 1 sat 09: 20
Užasna vest i za Bajern i za "pancere"...
pre 1 sat 08: 40
Gledamo li opet isti scenario?
pre 10 sati 23: 55
Real Sosijedad je osvojio treću titulu Kupa Kralja nakon pobede nad Atletiko Madridom 6:4 (2:2) posle penala.
Ostavite komentar