pre 9 minuta 22: 28
(FOTO, VIDEO) Šampionska zvone zvona: Radnički je šampion regionalne lige, ponovo
Titula je odbranjena.
Bio je primoran trener Vojvodine Miroslav Tanjga da u meču 34. kola Mozzart Bet Superlige " protiv OFK Beograda u vatru gurne" svog sina Sinišu, koji je na terenu proveo 75. minuta i dokazao da nije slučajno tu gde jeste.
Konstatacija dobija na težini kao se zna da naslednik glavnog trenera Novosađana igra na poziciji štopera koja je delikatna, ali se mladi fudbaler pokazao u sjajnom svetlu.
"Drago mi je da smo u veoma važnoj utakmici pokazali karakter i zajedništvo iako smo bili desetkovani povredama. Mnogo nam znače ova tri boda koja nas vode ka konačnom cilju. Utakmica je bila izuzetno zahtevna i teška, čestitao bih i OFK Beogradu na dobro odigranom meču", sumirao je utiske Tanjga ua zvaničan kluoski sajt i dodao:
"Tu sam za ekipu i na meni je da dam sve od sebe kad god se ukaže prilika. Nema slavlja, jer već u sredu imamo meč sezone u polufinalu Kupa Srbije. TSC nas je jedini pobedio u poslednje vreme i čeka nas izuzetno teška utakmica. Naravno, verujem u ekipu i da možemo do finala."
Mladi fudbaler Vojvodine se zahvalio navijačima na velikoj poidršci koju im daju tokom cele sezoen i uputio im novi poziv za druženje:
"Pozivam navijače da dođu u što većem broju na utakmicu protiv TSC-a. Sada nam je podrška najpotrebnija."
Meč polufinala Kupa Srbije između Vojvodine i TSC-a igra se u sredu, 7. maja na stadionu "Karađorđe", dok se u drugom polufinalnom paru sastaju Crvena zvezda i Napredak.
Oba ova susreta, kao i finalni meč, biće direknto prenošeni na kanalima TV Arena sport.
Caleb Williams još nije ni blizu kraja NFL karijere, a već slaže investicioni portfelj.
Osim toga, otkrijte kako je politika ranije uticala na fudbal.
Dok svet ponovo razmatra sportski povratak Rusije, stanje u ukrajinskom fudbalu i dalje deluje kao podsetnik na to koliko je rat promenio samu definiciju profesionalnog sporta.
Rat na Bliskom istoku više nije samo bezbednosna i energetska priča. Za evropski fudbal on postaje stres-test poslovnog modela koji se godinama oslanjao na kapital, sponzorstva i politički uticaj iz Zaliva.
Predsednik Federalne komisije za komunikacije (FCC), Brendan Carr, predložio je da televizijske mreže imaju dozvolu da kolektivno pregovaraju sa sportskim ligama - kao način smanjenja troškova programa.
30.04.2025 22: 25
Trener fudbalera Vojvodine Miroslav Tanjga izjavio je danas da će njegova ekipa dati sve od sebe da pobedi OFK Beograd u četvrtom kolu plej-ofa Superlige Srbije.
14.04.2025 15: 00
Selektor i njegov pomoćnik iz reprezentacije Srbije do 17 godina analizirali su viđeno u meču 31. kola Super lige Srbije, a Batak je potvrdio i da OFK Beograd ne može da igra u Evropi.
16.03.2025 18: 28
Fudbaleri OFK Beograda savladali su kao nominalni domaćini Vojvodinu u Zaječaru rezultatom 3:1 (2:1) u 2/. kolu Mozzart bet Superlige Srbije.
14.03.2025 19: 45
Fudbaleri OFK Beograda dočekaće Vojvodinu u nedelju, u okviru 28. kola Mozzart bet Superlige Srbije na stadionu "Kraljevica" u Zaječaru.
YouTube
pre 6h
YouTube
pre 6h
pre 32 minuta 22: 06
Fudbaleri IMT-a iz Novog Beograda otvorili su plej-aut fazu Superlige Srbije utakmicom protiv ekipe Mladosti...
pre 1 sat 21: 19
Derbi Lisabona jedan je od najvatrenijih u Evropi...
pre 2 sata 20: 26
Napadač Mančester sitija rešio derbi protiv Arsenala i vratio svoj tim u egal trku za titulu Premijer lige.
pre 2 sata 20: 10
NEC Nijmegen je ubedljivo poražen od ekipe iz Alkmara na "De Kajpu" 1:5 (0:1) u borbi za trofej.
Ostavite komentar